Втора професионална лига
Лудогорец 1945 II (Разград)17:30Спартак (Плевен)
Оборище (Панагюрище)17:30Септември (София)
Левски (Карлово)17:30Поморие (Поморие)
Банско (Банско)17:30Локомотив 1929 (София)
Несебър (Несебър)17:30Етър ВТ (Велико Търново)
Царско село 2015 (София)17:30Ботев (Враца)
Созопол (Созопол)17:30Ботев (Гълъбово)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)17:30ЦСКА II (София)
Североизточна Трета лига
Суворово 1 (Суворово)17:00Ботев (Нови пазар)
Септември 98 (Тервел)17:00Локомотив (Русе)
Калиакра (Каварна)17:00Добруджа 1919 (Добрич)
Югозападна Трета лига
Миньор (Перник)18:00Пирин (Гоце Делчев)
Пирин 1941 (Разлог)18:00Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман)18:00Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе)18:00Рилски спортист 2011 (Самоков)
Беласица (Петрич)18:00Вихрен 1925 (Сандански)
Германея (Сапарева баня)18:00Сливнишки герой (Сливница)
Марек 1915 (Дупница)18:00Балкан 1929 (Ботевград)
Свобода 2011 (Пещера)18:00Велбъжд (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир)18:00Чепинец (Велинград)
Югоизточна Трета лига
Асеновец 2005 (Асеновград)18:00Свиленград 1921 (Свиленград)
Гигант (Съединение)18:00Елхово (Елхово)
Розова долина (Казанлък)18:00Миньор (Раднево)
Арда (Кърджали)18:00Ураган (Бояджик)
Димитровград 1947 (Димитровград)18:00Любимец (Любимец)
Загорец (Нова Загора)18:00Раковски 2011 (Раковски)
Верея II (Стара Загора)18:00Евроколеж (Пловдив)
Борислав 2009 (Първомай)18:00Марица (Пловдив)
"А" ОФГ Велико Търново
Земеделец-Елит (Козловец)18:00Янтра (Полски Тръмбеш)
"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Устрем (Масларево)17:00Удар (Бяла черква)
Светкавица (Михалци)17:00Стрела (Ореш)
Бенковски (Българско Сливово)17:00Овча могила (Овча могила)
Морава (Морава)17:00Атлетик (Свищов)
"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
Юнак (Мерданя)18:00Спортист (Козаревец)
Владислав (Джулюница)18:00Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Победа (Кесарево)18:00Янтра (Драганово)
"А" ОФГ Видин
Тимок (Брегово)18:00Левски (Покрайна)
Пластик (Старопатица)18:00Ботев Д (Димово)
Кула 04 (Кула)18:00Балкан (Белоградчик)
Ботев (Грамада)18:00Дреновец (Дреновец)
Партизани (Макреш)18:00Рациария (Арчар)
"А" ОФГ Враца
Строител (Кунино)18:00Околчица (Моравица)
Скала (Зверино)18:00Балкански (Михайлово)
Миньор 2005 (Згориград)18:00Манастирище (Манастирище)
Ботев (Рогозен)18:00Ботев (Криводол)
Монолит (Манастирище)18:00Искър 1923 (Роман)
"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Орловец 2008 (Победа)18:00Лозенец 2015 (Лозенец)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Заря 2006 (Крушари)18:00Стрела 2004 (Орляк)
Вихър (Жегларци)18:00Дружба Б (Безмер)
"А" ОФГ Ловеч
Пещера (Галата)17:00Тетевен (Тетевен)
Балкан (Български извор)17:00Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)17:00Вежен (Тетевен)
Успех (Угърчин)17:00Изгрев (Ябланица)
Априлци 2001 (Априлци)17:00Ботев (Луковит)
"А" ОФГ Пазарджик
Ботев (Момина клисура)17:00Тракиец 2005 (Главиница)
Родопи 1921 (Козарско)17:00Вихър (Ветрен)
Тракия (Пазарджик)17:00Балкан (Варвара)
Локомотив 2011 (Септември)17:00Марица (Белово)
Сарая (Сарая)17:00Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)17:00Спартак (Калугерово)
Юнак (Ивайло)17:00Левски (Паталеница)
Братаница (Братаница)17:00Брацигово (Брацигово)
"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
Спартак (Щърково)17:00Карабунар (Карабунар)
Гелеменово (Гелеменово)17:00Оборище II (Панагюрище)
"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
Лозен (Лозен)17:00Коба (Радилово)
"А" ОФГ Плевен
Гигант (Белене)18:00Устрем (Крета)
Светослав (Лепица)18:00Левски (Брест)
Ситомир (Никопол)18:00Левски (Сухаче)
Ботев (Трънчовица)18:00Чавдар (Бръшляница)
Ботев (Комарево)18:00Обнова (Обнова)
Ракета 1111 (Буковлък)18:00Спартак (Койнаре)
"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Бойчинов (Коиловци)18:00Искър (Ореховица)
"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Стара сила (Старо селище)18:00Стрела (Тодорово)
Скрита сила (Мъдрево)18:00Бенковски 2016 (Исперих)
Левски (Подайва)18:00Арсенал (Лъвино)
Златен лист (Точилари)18:00Барса 2011 (Сушево)
Академик (Веселец)18:00Челси (Брестовене)
Адаспорт (Острово)18:00Светкавица (Медовене)
"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
Победа (Богданци)18:00Спортист (Пороище)
"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Заря 2006 (Цар Самуил)17:30Айдемир (Айдемир)
Белица (Белица)17:30Спортист (Кайнарджа)
Раковски 2005 (Калипетрово)17:30Ботев 1936 (Професор Иширково)
Добруджа (Искра)17:30Трансмариска 2013 (Тутракан)
Левски 96 (Главиница)17:30Добруджанец 2005 (Алфатар)
"A" ОФГ Търговище
Ракета (Търговище)17:00Тузлушка слава (Антоново)
Герлово 2016 (Обител)17:00Черноломец 04 (Попово)
Вихър 1931 (Дългач)17:00Сокол (Трескавец)
"А" ОФГ Хасково
Тунджа (Срем)18:00Топлика 77 (Минерални бани)
Извор АМ (Горски извор)18:00Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград)18:00Герганин извор (Бисер)
"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Кочово (Кочово)18:00Върбица (Върбица)
Мадара 2010 (Мадара)18:00Герой (Зайчино ореше)
Ендже (Царев брод)18:00Смядово 2010 (Смядово)
Балкан 1965 (Градище)18:00Велики Преслав (Велики Преслав)
Енев Дибич (Шумен)18:00Феърплей (кв.Мътница, Шумен)
Стан (Стан)18:00Локомотив 2008 (Каспичан)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Славия 1913 (София)11:00Чавдар (Етрополе)
Пирин (Благоевград)11:00Септември (София)
Лъвчетата (София)11:00Елит София (София)
Левски-Раковски (София)11:00Левски (София)
Витоша (Бистрица)11:00ЦСКА (София)
ДИТ Спорт (София)11:00Пирин 2001 (Благоевград)
Велбъжд (Кюстендил)11:00Локомотив 1929 (София)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Черноморец 1919 (Бургас)10:30Бургас спорт (Бургас)
Берое (Стара Загора)11:00Левски (Карлово)
Верея (Стара Загора)11:00Марица (Пловдив)
Поморие (Поморие)13:00Асеновец 2005 (Асеновград)
Ботев (Пловдив)13:00Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)
ЮМВ: Варна - Зонална група
Доростол 2013 (Силистра)10:00Лудогорец 1945 (Разград)
Деца: Варна - Зонална група
Доростол 2013 (Силистра)11:30Лудогорец 1945 (Разград)
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Черно море II (Варна)10:30Черно море (Варна)
Добруджа 1919 (Добрич)10:30Светкавица Търговище (Търговище)
Лудогорец 1945 (Разград)10:30Черноморец (Балчик)
Дунав 2010 (Русе)10:30Доростол 2013 (Силистра)
Волов (Шумен)10:30Аристон (Русе)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Етър ВТ (Велико Търново)09:45Янтра Габрово (Габрово)
Севлиево (Севлиево)09:45Спартак (Плевен)
Чардафон 1919 (Габрово)09:45Академик (Свищов)
Литекс (Ловеч)10:30Локомотив (Горна Оряховица)
Деца: Велико Търново - Зонална група
Трявна (Трявна)10:30Павликени (Павликени)
Етър ВТ (Велико Търново)11:30Янтра Габрово (Габрово)
Севлиево (Севлиево)11:30Спартак (Плевен)
Чардафон 1919 (Габрово)11:30Академик (Свищов)
Деца: Ловеч - Междуобластна група
Пещера (Галата)10:00Светкавица (Градежница)
Партизан (Червен бряг)10:00Чумерна (Елена)
Тетевен (Тетевен)10:00Ботев (Луковит)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Кубрат 2007 (Кубрат)11:00Вихър (Завет)
Две могили (Две могили)11:30Бенковски (Бяла)
Бенковски 2016 (Исперих)11:30Локомотив (Русе)
Черноломец 04 (Попово)11:30Левски 2000 (Русе)
Деца: Русе - Междуобластна група
Две могили (Две могили)10:00Бенковски (Бяла)
Бенковски 2016 (Исперих)10:00Локомотив (Русе)
Черноломец 04 (Попово)10:00Левски 2000 (Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Заря 2006 (Цар Самуил)16:00Айдемир (Айдемир)
Белица (Белица)16:00Спортист (Кайнарджа)
Раковски 2005 (Калипетрово)16:00Ботев 1936 (Професор Иширково)
Добруджа (Искра)16:00Трансмариска 2013 (Тутракан)
Левски 96 (Главиница)16:00Добруджанец 2005 (Алфатар)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Ферион (София)09:00Левски (София)
Левски-Раковски (София)10:30ЦСКА (София)
Миньор (Перник)12:00Витоша 13 (София)
Септември (София)13:30София спорт (София)
ДИТ Спорт (София)15:00Национал (София)
Лъвчетата (София)16:30Славия 1913 (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Метал 2002 (Перник)09:00Национал (София)
Левски (София)10:10Пирин 2001 (Благоевград)
ДИТ Спорт (София)11:20Левски-Раковски (София)
Миньор (Перник)12:30Витоша 13 (София)
Локомотив 1929 (София)13:40Септември (София)
Сливнишки герой (Сливница)14:50Царско село 2015 (София)
Славия 1913 (София)16:00София спорт (София)
ЦСКА (София)17:10Академик 1947 (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Национал (София)09:00Царско село 2015 (София)
Левски (София)10:10Марек 1915 (Дупница)
Левски-Раковски (София)11:20Локомотив 1929 (София)
Олимпия ФК (София)12:30НСА (София)
ЦСКА (София)13:40Славия 1913 (София)
Миньор (Перник)14:50ДИТ Спорт (София)
Ком 98 (Годеч)16:00Витоша 13 (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Ферион (София)09:00Ком 98 (Годеч)
Славия 1913 (София)10:10РД Спорт (София)
Левски-Раковски (София)11:20Левски (София)
Метал 2002 (Перник)12:30Марек 1915 (Дупница)
Царско село 2015 (София)13:40Сливнишки герой (Сливница)
НСА (София)14:50Лъвчетата (София)
Олимпия ФК (София)16:00Национал (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Олимпия ФК (София)09:30Лъвчетата (София)
София спорт (София)10:30ДИТ Спорт (София)
Марек 1915 (Дупница)11:30ЦСКА (София)
Славия 1913 (София)12:30ЕСФА (София)
Царско село 2015 (София)13:30Национал (София)
Елит София (София)14:30Левски (София)
Държавно първенство - жени
Екомет 90 (Пловдив)13:30ЖФК Варна (Варна)
НСА (София)13:30ЖФК Бургас (Бургас)
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)17:00Пълдин (Пловдив)
Спортика (Благоевград)17:00ЛП Супер спорт (София)
Международни приятелски срещи за девойки (до 18 г.) 2017
Молдова (дев.ст."Б")15:30Румъния (дев.ст."Б")
България (дев.ст."Б")16:00Хърватия (дев.ст."Б")