Първа професионална лига | ||
ЦСКА (София) | 3:0 | Левски (София) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:4 | Дунав 2010 (Русе) |
Черно море (Варна) | 1:3 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Северозападна Трета лига | ||
Ювентус (Малчика) | 0:3* | Янтра Габрово (Габрово) |
Вихър (Славяново) | 1:3 | Литекс (Ловеч) |
Павликени (Павликени) | 1:2 | Академик (Свищов) |
Ком (Берковица) | 0:10 | Бдин 1923 (Видин) |
Трявна (Трявна) | 3:0 | Партизан (Червен бряг) |
Мизия 2005 (Кнежа) | 2:1 | Левски 2007 (Левски) |
Кариана (Ерден) | 2:0 | Севлиево (Севлиево) |
"А" ОГ Бургас | ||
Русокастро (Русокастро) | 3:0 | Равда (Равда) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 3:0 | Бяла река 1 (Зайчар) |
Ропотамо (Приморско) | 3:3 | Локомотив (Бургас) |
Вихър (Айтос) | 2:1 | Странджанец (Царево) |
Свети Никола (Бургас) | 0:3* | Черноморец 1919 (Бургас) |
Камено (Камено) | 6:1 | Черноморец Бургас (Бургас) |
"А" ОГ Варна - Финали | ||
Овеч 2016 (Провадия) | 2:0 | Белослав 1918 (Белослав) |
Ботев (Брестак) | 2:2 (4:1 д) | Спартак 1918 (Варна) |
"А" ОГ Велико Търново | ||
Изгрев 93 (Царевец) | 7:4 | Лозен 2006 (Сухиндол) |
Ботев (Дебелец) | 0:4 | Чумерна (Елена) |
Левски (Лясковец) | 3:0 | Лато (Алеково) |
Левски 1986 (Стражица) | 3:3 | Ресен 2012 (Ресен) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа | ||
Вихър (Раданово) | 12:1 | Бъдеще 2010 (Бутово) |
Недан (Недан) | 6:3 | Спортист (Върбовка) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа | ||
Рудановски 1922 (Константин) | 2:2 | Росица (Поликраище) |
Първомайци (Първомайци) | 3:0 | Вихър (Добри дял) |
"А" ОГ Враца | ||
Локомотив Мездра (Мездра) | 8:0 | Скала 2015 (Оселна) |
Огоста (Хайредин) | 3:0 | Дунав 2016 (Селановци) |
"Б" ОГ Враца | ||
Септември 98 (Гложене) | 0:0 | Ботев (Бърдарски геран) |
Августа (Хърлец) | 2:2 | Искра (Власатица) |
Любимец (Търнава) | 3:0* | Ураган 33 (Софрониево) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа | ||
Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 4:1 | Нефтяник 2010 (Шабла) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 7:4 | Христо Ботев (Стожер) |
Албена 97 (Оброчище) | 1:1 | Вихър 2013 (Бранище) |
Устрем Д (Дончево) | 2:0 | Дружба (Люляково) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа | ||
Спортист (Стефаново) | 3:4 | Левски 2012 (Карапелит) |
Сокол 2012 (Соколово) | 2:2 | Искра 41 (Бенковски) |
Спартак (Зърнево) | 3:2 | Добруджанец (Овчарово) |
"А" ОГ Кюстендил - Финали | ||
Левски (Кочериново) | 3:3 (3:0 д) | Кюстендил (Кюстендил) |
"Б" ОГ Монтана | ||
Левски (Комощица) | 0:7 | Син стрел (Крапчене) |
Дичо (Липен) | 5:2 | Брусарци (Брусарци) |
Хайдут 2014 (Ерден) | 2:4 | Спортист (Благово) |
Дунав Цибър (Долни Цибър) | 0:3 | Партизан (Доктор Йосифово) |
Селяк (Стубел) | 0:3 | Ботев 1930 (Кобиляк) |
Сантос (Долно Белотинци) | 0:4 | Пъстренец (Долно Белотинци) |
Порто (Портитовци) | 0:2 | Расово (Расово) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа | ||
Шипка (Драгор) | 3:3 | Спартак (Бошуля) |
Светкавица (Синитово) | 4:2 | Барикади (Стрелча) |
Лесичово (Лесичово) | 2:2 | Виноградец 2014 (Виноградец) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа | ||
Кале 09 (Нова махала) | 2:4 | Тракиец (Исперихово) |
Чико Бунара (Бяга) | 3:0* | Тракия (Звъничево) |
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) | 5:2 | Бенковски 2006 (Црънча) |
Славия 1947 (Хаджиево) | 0:2 | Родопи (Дебръщица) |
Атлетик (Мокрище) | 8:1 | Милеви скали (Семчиново) |
"А" ОГ Перник - Финали | ||
Металург 1957 (Перник) | 1:1 (5:4 д) | Енергетик (Перник) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа | ||
Ботев (Ленково) | 4:0 | Ботев (Вълчитрън) |
Виная (Згалево) | 2:3 | Ботев 2014 (Българене) |
Динамо (Изгрев) | 3:0 | Победа (Градище) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа | ||
Левски (Горна Митрополия) | 3:2 | Дунав (Гиген) |
Бенковски (Опанец) | 5:2 | Дунавска чайка (Сомовит) |
Ясен (Ясен) | 4:0 | Вихър (Гулянци) |
Спартак (Божурица) | 2:1 | Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа | ||
Войнягово (Войнягово) | 3:0* | Средногорец (Брезово) |
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) | 3:0* | Урожай (Стрелци) |
Дълго поле (Дълго поле) | 3:0* | Сокол (Крислово) |
Тракиец 2001 (Калековец) | 0:3* | Дълго поле (Дълго поле) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа | ||
Спортинг (Бенковски) | 3:0* | Тракиец (Катуница) |
Марица (Цалапица) | 0:1 | Марица II (Пловдив) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа | ||
Миньор (Сеново) | 3:0 | Ураган (Гецово) |
Вихър (Лозница) | 6:0 | Светкавица (Чудомир) |
Бели Лом (Дряновец) | 3:0 | Ясен (Ясеновец) |
"А" ОГ Русе - Финали | ||
Бенковски (Бяла) | 1:1 (3:1 д) | Мартен (Мартен) |
Младост (Екзарх Йосиф) | 1:1 (2:3 д) | Дунав (Батин) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа | ||
Светкавица (Поройно) | 4:0 | Орлите (Секулово) |
Правда 1944 (Правда) | 1:4 | Релакс (Овен) |
Йълдъръм (Яребица) | 5:4 | Червена звезда (Дулово) |
Вихър (Боил) | 1:2 | Победа 2009 (Вокил) |
Вихър (Любен) | 1:0 | Лудогорец 2011 (Паисиево) |
"А" ОГ София (столица) - Финали | ||
Витоша II (Бистрица) | 3:4 | Надежда (Доброславци) |
ЦСКА 1948 (София) | 4:1 | Локомотив БДЖ (София) |
"А" ОГ София - източна подгрупа | ||
Спортист (Нови хан) | 0:5 | Звездец (Горна Малина) |
"А" ОГ София - западна подгрупа | ||
Петърч (Петърч) | 1:1 | Правец (Правец) |
Своге (Своге) | анл. | Торнадо (Безден) |
Спортист 2006 (Драговищица) | 1:1 | Искър 2005 (гара Лакатник) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:0* | Искра 2009 (Искрец) |
"А" ОГ Стара Загора | ||
Левски (Оризово) | 0:0 | Тунджа 2006 (Ягода) |
Единство (Гурково) | 7:1 | Локомотив (Тулово) |
"A" ОГ Търговище | ||
Буховци 2016 (Буховци) | 3:4 | Агротрон М (Момино) |
Агроелит 1 (Макариополско) | 4:2 | Камбурово (Камбурово) |
Спортист (Ковачевец) | 3:2 | Левски (Омуртаг) |
"А" ОГ Хасково | ||
Асти АБ (Хасково) | 3:0* | Възход (Радиево) |
Хасково 1957 (Хасково) | 1:2 | Стамболово (Стамболово) |
Топлика (Минерални бани) | 1:1 | Хасково (Хасково) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа | ||
Габър 2015 (Габрица) | 3:1 | Капитана (Капитан Петко) |
Вихър 1969 (Боян) | 4:7 | Дъбрава (Осеновец) |
Зенит (Черноглавци) | 3:3 | Устрем (Трем) |
Никола Козлево (Никола Козлево) | 2:1 | Мълния (Климент) |
Заря 1963 (Звегор) | 0:3 | Ясен 2007 (Ясенково) |
Звезда (Студеница) | 3:3 | Космос 2013 (Браничево) |
ЮМВ: Благоевград - Областна група | ||
Пирин 1941 (Разлог) | 6:3 | Септември (Симитли) |
Пирин (Гоце Делчев) | 3:0 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
ЮМВ: Варна - Зонална група | ||
Дунав 2010 (Русе) | 2:2 | Интер (Добрич) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 3:0* | Варненчик (Варна) |
Септември 98 (Тервел) | 0:5 | Калиакра (Каварна) |
Черно море (Варна) | 3:0* | Ботев (Нови пазар) |
Спартак 1918 (Варна) | 0:3* | Атлетик (Провадия) |
Волов (Шумен) | 1:0 | Хитрино (Хитрино) |
Деца: Варна - Зонална група | ||
Дунав 2010 (Русе) | 1:1 | Интер (Добрич) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 3:0* | Варненчик (Варна) |
Септември 98 (Тервел) | 3:3 | Калиакра (Каварна) |
Черно море (Варна) | 3:0* | Ботев (Нови пазар) |
Спартак 1918 (Варна) | 0:3* | Атлетик (Провадия) |
Волов (Шумен) | 5:0 | Хитрино (Хитрино) |
Деца: Перник - Междуобластна група | ||
Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 | Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) |
Металург 1957 (Перник) | 3:0* | Миньор 2013 (Перник) |
Аякс (Дивотино) | 0:10 | Германея (Сапарева баня) |
Марек 1915 (Дупница) | 4:0 | Студена (Студена) |
ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11) | ||
Бенковски (Тетевен) | 3:2 | Спартак (Плевен) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа | ||
Светкавица (Поройно) | 3:0 | Орлите (Секулово) |
Правда 1944 (Правда) | 0:4 | Релакс (Овен) |
Йълдъръм (Яребица) | 1:0 | Червена звезда (Дулово) |
Вихър (Боил) | 0:6 | Победа 2009 (Вокил) |
Вихър (Любен) | 10:4 | Лудогорец 2011 (Паисиево) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група | ||
Велбъжд (Кюстендил) | 0:3* | Септември (София) |
Банско (Банско) | 0:5* | Марек 1915 (Дупница) |
Септември (Симитли) | 3:6 | Локомотив 1929 (София) |
Оборище (Панагюрище) | 1:2 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Беласица (Петрич) | 3:1 | Витоша (Бистрица) |
Пирин (Гоце Делчев) | 3:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Чавдар (Етрополе) | 7:2 | БМ Спорт (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група | ||
Чавдар (Етрополе) | 3:1 | ЕСФА (София) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 1:1 | Витоша (Бистрица) |
Пирин (Благоевград) | 1:1 | ЦСКА (София) |
Велбъжд (Кюстендил) | 3:0 | ДИТ Спорт (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | 5:0 | Миньор (Перник) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа | ||
Септември (София) | 2:0 | Спортист 13 (София) |
Славия 1913 (София) | 0:3 | Национал (София) |
Левски (София) | 5:0 | Левски-Раковски (София) |
Чавдар (Етрополе) | 0:2 | ДИТ Спорт (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа | ||
БМ Спорт (София) | 6:2 | Левски (Чепинци) |
Витоша (Бистрица) | 2:1 | Победа 2013 (София) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:5 | Обеля (кв.Обеля, София) |
ЕСФА (София) | 4:1 | Ботев 57 СОУ (София) |
Царско село 2015 (София) | 1:2 | Конелиано 2005 (Герман) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) | ||
Олимпия ФК (София) | 8:0 | Надежда (Доброславци) |
Елит София (София) | 1:3 | Марек 1915 (Дупница) |
Интернационал (София) | 0:5 | Велбъжд (Кюстендил) |
Миньор 2014 (Бобов дол) | 0:6 | Пирин 2001 (Благоевград) |
Средногорец 2016 (Златица) | 3:2 | Локомотив 1929 (София) |
БМ Спорт (София) | 2:7 | Царско село 2015 (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) | ||
Щурче (София) | 2:7 | Ферион (София) |
Лъвчетата (София) | 1:1 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Велбъжд (Кюстендил) | 8:1 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
Урвич 1960 (Долни Пасарел) | 0:3 | РД Спорт (София) |
Олимпия ФК (София) | 0:1 | Витоша (Бистрица) |
Победа 2013 (София) | 0:3 | Марек 1915 (Дупница) |
Елит София (София) | 0:4 | Младост 2015 (София) |
Спортист 13 (София) | 3:2 | Ком 98 (Годеч) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | ||
Металург 1957 (Перник) | 1:4 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
РД Спорт (София) | 1:0 | София спорт (София) |
Велбъжд (Кюстендил) | 2:1 | Септември (София) |
Ферион (София) | 8:2 | Средногорец 2016 (Златица) |
Надежда (Доброславци) | 2:7 | Академик 1947 (София) |
Сердика (София) | 3:1 | Спортист 13 (София) |
Спартак 2015 (София) | 2:1 | Елит София (София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | ||
РД Спорт (София) | 1:3 | Левски (София) |
Сливнишки герой (Сливница) | 0:3 | Метал 2002 (Перник) |
Младост 2015 (София) | 3:1 | Победа 2013 (София) |
Шампиони (София) | 0:2 | Витоша 13 (София) |
ДАФ (София) | 1:4 | Локомотив 1929 (София) |
Щурче (София) | 0:2 | София спорт (София) |
Сердика (София) | 3:1 | Септември (София) |
ЮМВ: София - Междуобластна група | ||
Ком 98 (Годеч) | 3:2 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Драгоман (Драгоман) | 0:3* | Балкан 1929 (Ботевград) |
Деца: София - Областна група - втора подгрупа | ||
Сливнишки герой (Сливница) | 8:3 | Бенковски (гр.Костенец) |
Държавно първенство - жени | ||
Пълдин (Пловдив) | 0:4 | Спортика (Благоевград) |
Международни приятелски срещи за девойки (до 18 г.) 2017 | ||
Румъния (дев.ст."Б") | 2:0 | Хърватия (дев.ст."Б") |
Черна гора (дев.ст."Б") | 3:0 | Молдова (дев.ст."Б") |