XXV кръг |
17 март 2024, неделя, 17:45 ч: |
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) | 4:0 |
17 март 2024, неделя, 15:15 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
17 март 2024, неделя, 12:45 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Пирин (Благоевград) | 2:2 |
16 март 2024, събота, 17:45 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София) | 6:0 |
16 март 2024, събота, 15:15 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) | 0:3 |
16 март 2024, събота, 12:45 ч: |
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:2 |
15 март 2024, петък, 18:45 ч: |
Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 2:1 |
15 март 2024, петък, 16:15 ч: |
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) | 2:2 |
XXIV кръг |
11 март 2024, понеделник, 17:30 ч: |
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:1 |
10 март 2024, неделя, 17:45 ч: |
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:2 |
10 март 2024, неделя, 15:15 ч: |
Левски (София) - Крумовград (Крумовград) | 0:0 |
10 март 2024, неделя, 12:45 ч: |
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:2 |
9 март 2024, събота, 17:30 ч: |
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) | 2:0 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) | 1:2 |
9 март 2024, събота, 12:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) | 1:2 |
8 март 2024, петък, 18:30 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) | 3:0 |
XXIII кръг |
4 март 2024, понеделник, 17:30 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) | 0:1 |
4 март 2024, понеделник, 15:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Пирин (Благоевград) | 0:0 |
3 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 2:0 |
3 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) | 3:0 |
2 март 2024, събота, 17:45 ч: |
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) | 2:2 |
2 март 2024, събота, 15:15 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:1 |
2 март 2024, събота, 12:45 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София) | 1:2 |
1 март 2024, петък, 17:30 ч: |
Черно море (Варна) - Ботев (Враца) | 2:1 |
XXII кръг |
26 февруари 2024, понеделник, 17:30 ч: |
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:2 |
25 февруари 2024, неделя, 16:45 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) | 1:1 |
25 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Крумовград (Крумовград) | 0:2 |
24 февруари 2024, събота, 17:45 ч: |
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) | 4:0 |
24 февруари 2024, събота, 15:15 ч: |
Черно море (Варна) - ЦСКА (София) | 1:0 |
24 февруари 2024, събота, 12:45 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:2 |
23 февруари 2024, петък, 17:30 ч: |
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:0 |
23 февруари 2024, петък, 15:00 ч: |
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) | 1:2 |
XXI кръг |
19 февруари 2024, понеделник, 16:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) | 3:1 |
18 февруари 2024, неделя, 17:45 ч: |
ЦСКА (София) - Ботев (Враца) | 3:0 |
18 февруари 2024, неделя, 15:15 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:2 |
18 февруари 2024, неделя, 12:45 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 1:1 |
17 февруари 2024, събота, 17:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 1:2 |
17 февруари 2024, събота, 14:30 ч: |
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) | 3:0 |
17 февруари 2024, събота, 12:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Ботев (Пловдив) | 2:1 |
16 февруари 2024, петък, 17:30 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) | 0:1 |
XVIII кръг |
14 декември 2023, четвъртък, 17:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
XX кръг |
11 декември 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 |
11 декември 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) | 3:0 |
10 декември 2023, неделя, 17:45 ч: |
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:1 |
10 декември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:0 |
10 декември 2023, неделя, 12:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Крумовград (Крумовград) | 0:3 |
9 декември 2023, събота, 17:30 ч: |
Ботев (Враца) - Левски (София) | 0:1 |
9 декември 2023, събота, 15:00 ч: |
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) | 3:0 |
9 декември 2023, събота, 12:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:1 |
XIX кръг |
3 декември 2023, неделя, 17:45 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Берое (Стара Загора) | 1:0 |
3 декември 2023, неделя, 15:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) | 5:0 |
3 декември 2023, неделя, 12:45 ч: |
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) | 1:1 |
2 декември 2023, събота, 17:30 ч: |
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:0 |
2 декември 2023, събота, 15:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) | 1:2 |
2 декември 2023, събота, 12:30 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 1:3 |
1 декември 2023, петък, 17:30 ч: |
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) | 1:1 |
1 декември 2023, петък, 15:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) | 0:2 |
XVIII кръг |
27 ноември 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) | 2:2 |
27 ноември 2023, понеделник, 15:25 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) | 2:3 |
III кръг |
27 ноември 2023, понеделник, 12:45 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 0:3 |
XVIII кръг |
26 ноември 2023, неделя, 18:30 ч: |
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:0 |
26 ноември 2023, неделя, 17:45 ч: |
Черно море (Варна) - Крумовград (Крумовград) | 3:2 |
25 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) | 3:1 |
25 ноември 2023, събота, 12:45 ч: |
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:0 |
24 ноември 2023, петък, 17:30 ч: |
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:1 |
XVII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 18:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:4 |
12 ноември 2023, неделя, 15:30 ч: |
Левски (София) - Ботев (Пловдив) | 1:1 |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - ЦСКА (София) | 1:4 |
11 ноември 2023, събота, 17:45 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) | 1:0 |
11 ноември 2023, събота, 15:15 ч: |
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 2:1 |
11 ноември 2023, събота, 12:45 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) | 1:1 |
10 ноември 2023, петък, 17:30 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) | 2:1 |
10 ноември 2023, петък, 15:00 ч: |
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) | 1:0 |
XVI кръг |
7 ноември 2023, вторник, 17:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) | 1:0 |
7 ноември 2023, вторник, 15:00 ч: |
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 18:00 ч: |
ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 15:30 ч: |
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Локомотив София 1929 (София) | 0:2 |
5 ноември 2023, неделя, 15:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Крумовград (Крумовград) | 1:0 |
3 ноември 2023, петък, 19:30 ч: |
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:0 |
3 ноември 2023, петък, 17:00 ч: |
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) | 0:0 |
III кръг |
2 ноември 2023, четвъртък, 18:00 ч: |
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:2 |
VII кръг |
1 ноември 2023, сряда, 19:30 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) | 0:0 |
III кръг |
1 ноември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) | 0:1 |
XV кръг |
29 октомври 2023, неделя, 18:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:1 |
27 октомври 2023, петък, 19:00 ч: |
Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 2:1 |
27 октомври 2023, петък, 16:30 ч: |
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:0 |
27 октомври 2023, петък, 14:00 ч: |
Славия 1913 (София) - Крумовград (Крумовград) | 2:0 |
26 октомври 2023, четвъртък, 17:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 |
26 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) | 2:1 |
26 октомври 2023, четвъртък, 12:30 ч: |
Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) | 6:0 |
25 октомври 2023, сряда, 17:30 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) | 2:1 |
XIV кръг |
22 октомври 2023, неделя, 19:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:0 |
22 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Левски (София) - Черно море (Варна) | 1:0 |
22 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) | 1:0 |
21 октомври 2023, събота, 19:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) | 1:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 0:0 |
21 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) | 3:5 |
20 октомври 2023, петък, 19:15 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) | 1:2 |
20 октомври 2023, петък, 16:45 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 |
XIII кръг |
8 октомври 2023, неделя, 20:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) | 4:0 |
8 октомври 2023, неделя, 17:45 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив) | 1:0 |
8 октомври 2023, неделя, 15:15 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:5 |
7 октомври 2023, събота, 20:15 ч: |
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:2 |
7 октомври 2023, събота, 17:45 ч: |
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
7 октомври 2023, събота, 14:45 ч: |
ЦСКА (София) - Левски (София) | 1:1 |
6 октомври 2023, петък, 20:00 ч: |
Берое (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София) | 0:1 |
6 октомври 2023, петък, 17:30 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Ботев (Враца) | 1:0 |
XII кръг |
2 октомври 2023, понеделник, 20:00 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) | 0:2 |
2 октомври 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) | 1:1 |
2 октомври 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Крумовград (Крумовград) | 0:0 |
1 октомври 2023, неделя, 20:30 ч: |
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:1 |
1 октомври 2023, неделя, 17:45 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна) | 0:0 |
1 октомври 2023, неделя, 15:15 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново) | 3:0 |
30 септември 2023, събота, 20:00 ч: |
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) | 4:1 |
30 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 1:2 |
XI кръг |
28 септември 2023, четвъртък, 20:30 ч: |
ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) | 2:0 |
28 септември 2023, четвъртък, 18:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:3 |
28 септември 2023, четвъртък, 15:30 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) | 0:2 |
27 септември 2023, сряда, 20:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 |
27 септември 2023, сряда, 18:00 ч: |
Славия 1913 (София) - Левски (София) | 0:2 |
27 септември 2023, сряда, 15:30 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Враца) | 1:1 |
26 септември 2023, вторник, 19:30 ч: |
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) | 1:0 |
26 септември 2023, вторник, 17:00 ч: |
Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 0:0 |
X кръг |
24 септември 2023, неделя, 20:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) | 1:3 |
24 септември 2023, неделя, 18:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Крумовград (Крумовград) | 1:0 |
23 септември 2023, събота, 20:00 ч: |
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 |
23 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) | 2:0 |
23 септември 2023, събота, 15:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:1 |
22 септември 2023, петък, 20:00 ч: |
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) | 1:2 |
22 септември 2023, петък, 17:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна) | 1:1 |
22 септември 2023, петък, 15:00 ч: |
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) | 1:0 |
IX кръг |
18 септември 2023, понеделник, 20:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Левски (София) | 2:2 |
18 септември 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) | 1:2 |
17 септември 2023, неделя, 20:15 ч: |
ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 2:0 |
17 септември 2023, неделя, 17:45 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:1 |
16 септември 2023, събота, 20:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) | 2:2 |
16 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) | 1:2 |
15 септември 2023, петък, 20:00 ч: |
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) | 2:0 |
15 септември 2023, петък, 17:30 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца) | 4:0 |
VI кръг |
14 септември 2023, четвъртък, 20:30 ч: |
Левски (София) - Пирин (Благоевград) | 2:0 |
VIII кръг |
3 септември 2023, неделя, 21:15 ч: |
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:0 |
3 септември 2023, неделя, 19:00 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) | 4:0 |
2 септември 2023, събота, 21:15 ч: |
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) | 0:3 |
2 септември 2023, събота, 19:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:3 |
1 септември 2023, петък, 21:30 ч: |
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) | 3:1 |
1 септември 2023, петък, 19:15 ч: |
Ботев (Враца) - Черно море (Варна) | 0:1 |
1 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:2 |
VII кръг |
28 август 2023, понеделник, 20:30 ч: |
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 0:2 |
27 август 2023, неделя, 21:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) | 5:0 |
27 август 2023, неделя, 19:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) | 1:2 |
26 август 2023, събота, 21:15 ч: |
ЦСКА (София) - Черно море (Варна) | 1:1 |
26 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Локомотив София 1929 (София) | 2:0 |
25 август 2023, петък, 21:15 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 3:4 |
25 август 2023, петък, 19:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) | 0:1 |
VI кръг |
21 август 2023, понеделник, 20:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 |
20 август 2023, неделя, 21:15 ч: |
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) | 1:0 |
20 август 2023, неделя, 19:00 ч: |
Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) | 1:2 |
19 август 2023, събота, 21:15 ч: |
Ботев (Враца) - ЦСКА (София) | 0:2 |
19 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) | 3:0 |
18 август 2023, петък, 21:15 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
18 август 2023, петък, 19:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:1 |
V кръг |
14 август 2023, понеделник, 21:15 ч: |
Крумовград (Крумовград) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 1:0 |
14 август 2023, понеделник, 19:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) | 2:2 |
13 август 2023, неделя, 21:15 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) | 3:0 |
13 август 2023, неделя, 18:45 ч: |
Левски (София) - Ботев (Враца) | 1:0 |
12 август 2023, събота, 21:15 ч: |
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) | 1:5 |
12 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) | 1:0 |
11 август 2023, петък, 21:15 ч: |
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:1 |
11 август 2023, петък, 19:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив София 1929 (София) | 1:0 |
IV кръг |
7 август 2023, понеделник, 21:15 ч: |
Берое (Стара Загора) - Крумовград (Крумовград) | 2:0 |
7 август 2023, понеделник, 19:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:1 |
6 август 2023, неделя, 21:15 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) | 2:1 |
6 август 2023, неделя, 18:45 ч: |
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) | 1:1 |
5 август 2023, събота, 21:15 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) | 2:0 |
5 август 2023, събота, 19:00 ч: |
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:5 |
4 август 2023, петък, 21:15 ч: |
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:2 |
4 август 2023, петък, 19:00 ч: |
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:1 |
III кръг |
31 юли 2023, понеделник, 21:15 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) | 4:0 |
30 юли 2023, неделя, 21:15 ч: |
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) | 6:0 |
29 юли 2023, събота, 21:15 ч: |
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) | 0:0 |
29 юли 2023, събота, 19:00 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) | 1:0 |
28 юли 2023, петък, 21:15 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Черно море (Варна) | 1:3 |
II кръг |
24 юли 2023, понеделник, 21:15 ч: |
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
24 юли 2023, понеделник, 19:00 ч: |
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) | 2:0 |
23 юли 2023, неделя, 21:15 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:4 |
23 юли 2023, неделя, 19:00 ч: |
Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:0 |
22 юли 2023, събота, 21:30 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) | 5:0 |
22 юли 2023, събота, 19:15 ч: |
Ботев (Пловдив) - Левски (София) | 1:3 |
21 юли 2023, петък, 21:15 ч: |
ЦСКА (София) - Крумовград (Крумовград) | 1:0 |
21 юли 2023, петък, 19:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) | 3:0 |
I кръг |
17 юли 2023, понеделник, 20:45 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) | 0:1 |
17 юли 2023, понеделник, 18:30 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца) | 1:0 |
16 юли 2023, неделя, 21:00 ч: |
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) | 0:0 |
16 юли 2023, неделя, 18:30 ч: |
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) | 1:1 |
15 юли 2023, събота, 21:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) | 3:3 |
15 юли 2023, събота, 18:45 ч: |
Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) | 1:2 |
14 юли 2023, петък, 21:00 ч: |
Крумовград (Крумовград) - Лудогорец 1945 (Разград) | 3:1 |
14 юли 2023, петък, 18:45 ч: |
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) | 1:2 |