XXVIII кръг |
16 април 2024, вторник, 17:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен) | 1:1 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Дунав от Русе (Русе) | 1:1 |
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:3 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец (Балчик) | 2:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) | 1:2 |
Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:0 |
13 април 2024, събота, 15:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Септември (София) | 0:2 |
12 април 2024, петък, 15:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 2:1 |
XXVII кръг |
8 април 2024, понеделник, 17:00 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 2:2 |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич) | 1:0 |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Спартак (Плевен) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге) | 0:0 |
Черноморец (Балчик) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бдин 1923 (Видин) | 2:0 |
Дунав от Русе (Русе) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:1 |
5 април 2024, петък, 17:00 ч: |
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) | 0:2 |
XXVI кръг |
1 април 2024, понеделник, 17:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Литекс (Ловеч) | 1:0 |
1 април 2024, понеделник, 16:30 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:1 |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Черноморец (Балчик) | 1:2 |
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:1 |
30 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 3:1 |
Беласица (Петрич) - Септември (София) | 1:2 |
Бдин 1923 (Видин) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:1 |
XXV кръг |
16 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 1:3 |
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:0 |
Септември (София) - Бдин 1923 (Видин) | 1:0 |
Дунав от Русе (Русе) - Беласица (Петрич) | 1:1 |
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) | 0:2 |
15 март 2024, петък, 15:30 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
15 март 2024, петък, 13:45 ч: |
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) | 0:0 |
XXIV кръг |
10 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:2 |
9 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Беласица (Петрич) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Дунав от Русе (Русе) | 0:0 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) | 1:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:2 |
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик) | 2:1 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) | 3:0 |
8 март 2024, петък, 15:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Спартак 1918 (Варна) | 2:1 |
XXIII кръг |
4 март 2024, понеделник, 15:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:0 |
4 март 2024, понеделник, 12:15 ч: |
Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:2 |
2 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Литекс (Ловеч) - Марек 1915 (Дупница) | 2:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) | 1:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) | 2:1 |
Дунав от Русе (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:0 |
Марица 1921 (Пловдив) - Бдин 1923 (Видин) | 3:2 |
Спартак 1918 (Варна) - Беласица (Петрич) | 1:0 |
XXII кръг |
26 февруари 2024, понеделник, 14:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София) | 0:2 |
25 февруари 2024, неделя, 12:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) | 1:0 |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) | 2:1 |
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:1 |
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик) | 1:1 |
23 февруари 2024, петък, 14:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1918 (Варна) | 0:1 |
XXI кръг |
19 февруари 2024, понеделник, 14:00 ч: |
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 2:1 |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Черноморец (Балчик) - Марек 1915 (Дупница) | 0:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Плевен) | 0:1 |
Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге) | 1:1 |
Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:2 |
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:0 |
Беласица (Петрич) - Бдин 1923 (Видин) | 4:0 |
16 февруари 2024, петък, 14:45 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) | 2:1 |
XVIII кръг |
17 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин) | 2:0 |
15 декември 2023, петък, 14:00 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе) | 2:0 |
XX кръг |
11 декември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе) | 3:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
11 декември 2023, понеделник, 12:15 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак 1918 (Варна) | 2:1 |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Бдин 1923 (Видин) | 1:0 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Беласица (Петрич) | 1:3 |
Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - Септември (София) | 0:1 |
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:0 |
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана) | 1:1 |
XVIII кръг |
7 декември 2023, четвъртък, 12:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак 1918 (Варна) | 0:5 |
XIX кръг |
4 декември 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница) | 2:1 |
4 декември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:0 |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 1:0 |
Спартак 1918 (Варна) - Спортист 2009 (Своге) | 2:2 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик) | 2:2 |
Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) | 0:1 |
Беласица (Петрич) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:0 |
1 декември 2023, петък, 14:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) | 0:1 |
XVIII кръг |
29 ноември 2023, сряда, 14:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Черноморец 1919 (Бургас) | 3:1 |
27 ноември 2023, понеделник, 16:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Септември (София) | 1:0 |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич) | 1:1 |
Спартак (Плевен) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:0 |
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:3 |
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:1 |
XIII кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 14:30 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) | 0:1 |
XII кръг |
17 ноември 2023, петък, 14:30 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:1 |
XVII кръг |
13 ноември 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) | 2:2 |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
Черноморец (Балчик) - Септември (София) | 0:2 |
Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна) | 2:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Бдин 1923 (Видин) | 2:0 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:1 |
10 ноември 2023, петък, 14:30 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич) | 0:0 |
XVI кръг |
7 ноември 2023, вторник, 14:30 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 4:0 |
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч) | 1:0 |
7 ноември 2023, вторник, 12:15 ч: |
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:0 |
3 ноември 2023, петък, 17:30 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Черноморец (Балчик) | 2:0 |
3 ноември 2023, петък, 14:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:1 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Спортист 2009 (Своге) | 1:2 |
Бдин 1923 (Видин) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 1:1 |
Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) | 0:2 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:2 |
XV кръг |
27 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Марек 1915 (Дупница) | 6:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) | 0:0 |
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав от Русе (Русе) | 0:1 |
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Беласица (Петрич) | 4:1 |
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин) | 0:0 |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:0 |
Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:0 |
25 октомври 2023, сряда, 14:45 ч: |
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна) | 1:2 |
XIV кръг |
23 октомври 2023, понеделник, 16:00 ч: |
Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) | 2:0 |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:1 |
Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак (Плевен) | 3:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:2 |
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) | 1:2 |
20 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) | 0:1 |
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) | 4:0 |
XIII кръг |
9 октомври 2023, понеделник, 17:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна) | 1:1 |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:0 |
Черноморец (Балчик) - Беласица (Петрич) | 1:3 |
Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:1 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) | 3:0 |
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин) | 0:1 |
6 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге) | 1:1 |
XII кръг |
3 октомври 2023, вторник, 17:30 ч: |
Беласица (Петрич) - Монтана 1921 (Монтана) | 1:0 |
3 октомври 2023, вторник, 16:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Литекс (Ловеч) | 2:1 |
2 октомври 2023, понеделник, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:0 |
2 октомври 2023, понеделник, 16:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Спартак (Плевен) | 1:0 |
Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 |
Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) | 1:1 |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Черноморец (Балчик) | 0:0 |
XI кръг |
29 септември 2023, петък, 19:30 ч: |
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:0 |
28 септември 2023, четвъртък, 17:00 ч: |
Септември (София) - Марица 1921 (Пловдив) | 3:1 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) | 2:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) | 3:1 |
27 септември 2023, сряда, 18:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - Черноморец 1919 (Бургас) | 0:0 |
27 септември 2023, сряда, 18:00 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин) | 2:0 |
27 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 1:0 |
26 септември 2023, вторник, 14:15 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
X кръг |
24 септември 2023, неделя, 15:15 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) | 1:2 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 2:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) | 0:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Черноморец (Балчик) | 1:3 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:1 |
Бдин 1923 (Видин) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
Беласица (Петрич) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
22 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен) | 4:1 |
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) | 0:1 |
IX кръг |
19 септември 2023, вторник, 17:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:0 |
18 септември 2023, понеделник, 19:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 3:0 |
18 септември 2023, понеделник, 17:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) | 0:1 |
Септември (София) - Беласица (Петрич) | 2:0 |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) | 0:1 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Бдин 1923 (Видин) | 1:0 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:1 |
Черноморец (Балчик) - Спортист 2009 (Своге) | 2:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) | 0:2 |
VIII кръг |
4 септември 2023, понеделник, 17:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 |
3 септември 2023, неделя, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:0 |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана) | 1:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:2 |
Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе) | 0:1 |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Черноморец (Балчик) | 2:1 |
1 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) | 4:1 |
Бдин 1923 (Видин) - Септември (София) | 1:2 |
VII кръг |
29 август 2023, вторник, 19:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:0 |
29 август 2023, вторник, 18:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Беласица (Петрич) | 2:0 |
28 август 2023, понеделник, 19:30 ч: |
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:0 |
28 август 2023, понеделник, 18:00 ч: |
Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) | 0:1 |
27 август 2023, неделя, 19:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен) | 0:1 |
27 август 2023, неделя, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Марек 1915 (Дупница) | 4:0 |
27 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Бдин 1923 (Видин) | 1:1 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:0 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге) | 1:1 |
VI кръг |
22 август 2023, вторник, 18:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:2 |
Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София) | 3:2 |
21 август 2023, понеделник, 18:00 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик) | 1:0 |
20 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Литекс (Ловеч) | 1:1 |
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:2 |
Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич) | 2:2 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав от Русе (Русе) | 1:1 |
Бдин 1923 (Видин) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:1 |
Беласица (Петрич) - Спартак 1918 (Варна) | 2:0 |
V кръг |
15 август 2023, вторник, 18:30 ч: |
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) | 0:0 |
15 август 2023, вторник, 18:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:0 |
14 август 2023, понеделник, 19:30 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 3:2 |
13 август 2023, неделя, 19:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч) | 3:0 |
13 август 2023, неделя, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Бдин 1923 (Видин) | 1:0 |
13 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) | 3:3 |
Дунав от Русе (Русе) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:3 |
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге) | 2:1 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен) | 2:0 |
IV кръг |
8 август 2023, вторник, 18:00 ч: |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Септември (София) | 2:3 |
8 август 2023, вторник, 17:45 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) | 0:0 |
6 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
5 август 2023, събота, 19:30 ч: |
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:1 |
5 август 2023, събота, 18:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Черноморец (Балчик) | 1:0 |
Спартак (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) | 3:0 |
Спортист 2009 (Своге) - Дунав от Русе (Русе) | 0:1 |
Янтра 2019 (Габрово) - Марица 1921 (Пловдив) | 4:1 |
4 август 2023, петък, 18:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Беласица (Петрич) | 1:0 |
III кръг |
31 юли 2023, понеделник, 18:30 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) | 3:1 |
30 юли 2023, неделя, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:0 |
29 юли 2023, събота, 20:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик) | 1:0 |
29 юли 2023, събота, 18:30 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Марек 1915 (Дупница) | 0:1 |
Дунав от Русе (Русе) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:2 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 1:0 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) | 2:3 |
28 юли 2023, петък, 18:30 ч: |
Септември (София) - Спартак (Плевен) | 2:1 |
II кръг |
23 юли 2023, неделя, 18:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:0 |
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София) | 1:2 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Бдин 1923 (Видин) | 2:1 |
22 юли 2023, събота, 19:30 ч: |
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:0 |
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
22 юли 2023, събота, 18:30 ч: |
Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) | 0:2 |
ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив) | 3:1 |
Спортист 2009 (Своге) - Спартак 1918 (Варна) | 2:0 |
20 юли 2023, четвъртък, 18:30 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Беласица (Петрич) | 2:1 |
I кръг |
18 юли 2023, вторник, 18:30 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница) | 0:2 |
16 юли 2023, неделя, 19:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 II (София) | 2:1 |
16 юли 2023, неделя, 18:30 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) | 2:2 |
15 юли 2023, събота, 18:30 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:0 |
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге) | 3:1 |
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен) | 2:1 |
Септември (София) - Литекс (Ловеч) | 2:0 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик) | 4:0 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) | 3:2 |