XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Бургас спорт (Бургас) | 3:0 |
Българово 1948 (Българово) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 4:2 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - ОФК Поморие (Поморие) | 1:3 |
Камено (Камено) - Вихър (Айтос) | 4:0 |
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) | 1:4 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница) | 1:1 |
ОФК Поморие (Поморие) - Камено (Камено) | 0:0 |
Бургас спорт (Бургас) - Българово 1948 (Българово) | 3:1 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) | 0:0 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 5:0 |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Аполония Понтика (Созопол) | 1:5 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Българово 1948 (Българово) | 0:0 |
Аполония Понтика (Созопол) - Бургас спорт (Бургас) | 2:3 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 2:0 |
Ропотамо (Приморско) - ОФК Поморие (Поморие) | 1:3 |
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) | 1:1 |
X кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Аполония Понтика (Созопол) | 4:0 |
XI кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Странджанец (Царево) - ОФК Поморие (Поморие) | 1:1 |
Ропотамо (Приморско) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:2 |
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 8:1 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Бургас спорт (Бургас) | 3:3 |
Аполония Понтика (Созопол) - Българово 1948 (Българово) | 4:0 |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Вихър (Айтос) - Балкан 1980 (Планиница) | 3:0* |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Българово 1948 (Българово) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 1:3 |
Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) | 1:3 |
ОФК Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос) | 3:0 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Ропотамо (Приморско) | 5:2 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджанец (Царево) | 2:0 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Балкан 1980 (Планиница) | 4:1 |
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 7:1 |
Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) | 2:3 |
Камено (Камено) - Българово 1948 (Българово) | 3:0 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Аполония Понтика (Созопол) | 5:1 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:4 |
VIII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Аполония Понтика (Созопол) - Камено (Камено) | 0:3 |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 4:1 |
Българово 1948 (Българово) - Ропотамо (Приморско) | 1:4 |
Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) | 1:1 |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Вихър (Айтос) | 0:4 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) | 2:0 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 8:0 |
Странджанец (Царево) - Българово 1948 (Българово) | 3:0 |
Ропотамо (Приморско) - Аполония Понтика (Созопол) | 1:4 |
Камено (Камено) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 4:1 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) | 6:1 |
Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) | 1:5 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Ропотамо (Приморско) | 3:1 |
Аполония Понтика (Созопол) - Странджанец (Царево) | 0:1 |
Българово 1948 (Българово) - Вихър (Айтос) | 2:5 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) | 4:4 |
Бургас спорт (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) | 0:4 |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:3* |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Българово 1948 (Българово) | 7:1 |
Странджанец (Царево) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 0:1 |
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) | 2:5 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница) | 0:7* |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) | 4:0 |
Вихър (Айтос) - Аполония Понтика (Созопол) | 3:1 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) | 4:1 |
Камено (Камено) - Странджанец (Царево) | 3:0 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Вихър (Айтос) | 2:0 |
Аполония Понтика (Созопол) - ОФК Поморие (Поморие) | 0:2 |
Българово 1948 (Българово) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:2 |
Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 5:1 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Бургас спорт (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) | 4:3 |
ОФК Поморие (Поморие) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 0:2 |
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) | 1:0 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Българово 1948 (Българово) | 1:2 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Аполония Понтика (Созопол) | 3:1 |
Вихър (Айтос) - Камено (Камено) | 1:4 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево) | 1:3 |
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) | 3:1 |
Камено (Камено) - ОФК Поморие (Поморие) | 3:3 |
Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 1:2 |
Аполония Понтика (Созопол) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) | 4:1 |
Българово 1948 (Българово) - Бургас спорт (Бургас) | 2:6 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Българово 1948 (Българово) - Балкан 1980 (Планиница) | 0:4 |
Бургас спорт (Бургас) - Аполония Понтика (Созопол) | 9:4 |
ОФК Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско) | 2:1 |
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) | 1:2 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) | 0:5 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Камено (Камено) | 3:3 |