XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Левски 1986 (Стражица) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 4:2 |
Недан (Недан) - Изгрев 93 (Царевец) | 1:0 |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 3:0 |
Левски (Лясковец) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 1:0 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Земеделец 93 (Козловец) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 2:0 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) | 1:0 |
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 3:3 |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Недан (Недан) | 1:2 |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица) | 5:2 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Земеделец 93 (Козловец) | 2:7 |
XI кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Недан (Недан) | 1:0 |
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) | 1:0 |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 2:3 |
VIII кръг |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 1:2 |
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква) | 7:1 |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Земеделец 93 (Козловец) | 4:0 |
Недан (Недан) - Левски 1986 (Стражица) | 3:0* |
1 декември 2023, петък, 14:00 ч: |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 3:4 |
XI кръг |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) | 4:1 |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 1:4 |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец) | 0:2 |
Левски (Лясковец) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 0:2 |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 0:0 |
Недан (Недан) - Удар (Бяла черква) | 6:3 |
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец 93 (Козловец) | 0:4 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Левски (Лясковец) | 3:1 |
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 3:0 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Земеделец 93 (Козловец) - Недан (Недан) | 3:0 |
Удар (Бяла черква) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 0:9 |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 3:4 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 0:2 |
Земеделец 93 (Козловец) - Левски (Лясковец) | 3:0 |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 4:2 |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Изгрев 93 (Царевец) | 1:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Удар (Бяла черква) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 3:2 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Изгрев 93 (Царевец) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 1:1 |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква) | 2:3 |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Земеделец 93 (Козловец) | 2:2 |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Недан (Недан) | 4:1 |
15 октомври 2023, неделя, 15:30 ч: |
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) | 2:1 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Недан (Недан) - Левски (Лясковец) | 2:1 |
Левски 1986 (Стражица) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 4:6 |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 3:0 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Земеделец 93 (Козловец) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 3:0 |
Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец) | 1:3 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец 93 (Козловец) | 0:4 |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) | 1:2 |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Недан (Недан) | 4:5 |
Левски (Лясковец) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 0:4 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Удар (Бяла черква) | 4:0 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Локомотив II (Горна Оряховица) | 4:0 |
Недан (Недан) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 4:3 |
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) | 1:4 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Земеделец 93 (Козловец) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 2:0 |
Удар (Бяла черква) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 2:0 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Етър ВТ III (Велико Търново) - Земеделец 93 (Козловец) | 4:1 |
Изгрев 93 (Царевец) - Недан (Недан) | 3:1 |
Янтра II (Полски Тръмбеш) - Лозен 1924 (Сухиндол) | 1:5 |
Локомотив II (Горна Оряховица) - Левски (Лясковец) | 1:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Бъдеще 2010 (Бутово) - Левски 1986 (Стражица) | 7:3 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Левски (Лясковец) - Янтра II (Полски Тръмбеш) | 3:1 |
Лозен 1924 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) | 2:1 |
Недан (Недан) - Бъдеще 2010 (Бутово) | 1:1 |
Левски 1986 (Стражица) - Етър ВТ III (Велико Търново) | 0:3 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Земеделец 93 (Козловец) - Удар (Бяла черква) | 2:1 |