XIV кръг |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Челси (Вързулица) - Пробив 2015 (Овча могила) | 2:4 |
Атлетик (Свищов) - Комита (Алеково) | 0:2 |
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово) | 2:0 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Осъм 1946 (Деляновци) | 3:1 |
XIII кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Вихър (Раданово) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 3:0 |
Комита (Алеково) - Стрела (Ореш) | 1:2 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Пробив 2015 (Овча могила) - Атлетик (Свищов) | 1:1 |
Светкавица (Михалци) - Челси (Вързулица) | 12:2 |
XII кръг |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Атлетик (Свищов) - Светкавица (Михалци) | 3:0 |
Стрела (Ореш) - Пробив 2015 (Овча могила) | 3:0 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Комита (Алеково) | 0:0 |
Осъм 1946 (Деляновци) - Вихър (Раданово) | 1:5 |
XI кръг |
31 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Комита (Алеково) - Осъм 1946 (Деляновци) | 5:1 |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Пробив 2015 (Овча могила) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 1:3 |
Светкавица (Михалци) - Стрела (Ореш) | 2:3 |
Челси (Вързулица) - Атлетик (Свищов) | 1:12 |
X кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Вихър (Раданово) - Комита (Алеково) | 1:0 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Стрела (Ореш) - Челси (Вързулица) | 5:2 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Светкавица (Михалци) | 3:2 |
Осъм 1946 (Деляновци) - Пробив 2015 (Овча могила) | 1:0 |
VII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Вихър (Раданово) - Челси (Вързулица) | 5:0 |
9 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Комита (Алеково) - Светкавица (Михалци) | 1:1 |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Осъм 1946 (Деляновци) - Атлетик (Свищов) | 1:1 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Стрела (Ореш) | 0:4 |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Вихър (Раданово) - Пробив 2015 (Овча могила) | 0:1 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Осъм 1946 (Деляновци) - Светкавица (Михалци) | 1:2 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Челси (Вързулица) | 4:0 |
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов) | 2:0 |
VIII кръг |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Атлетик (Свищов) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 5:2 |
Челси (Вързулица) - Осъм 1946 (Деляновци) | 4:1 |
Светкавица (Михалци) - Вихър (Раданово) | 1:3 |
Пробив 2015 (Овча могила) - Комита (Алеково) | 2:3 |
VI кръг |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Стрела (Ореш) - Осъм 1946 (Деляновци) | 4:0 |
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) | 2:1 |
Светкавица (Михалци) - Пробив 2015 (Овча могила) | 3:0 |
21 октомври 2023, събота, 13:30 ч: |
Челси (Вързулица) - Комита (Алеково) | 1:2 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 13:30 ч: |
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш) | 1:0 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Комита (Алеково) - Атлетик (Свищов) | 6:0 |
Осъм 1946 (Деляновци) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 2:1 |
14 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Пробив 2015 (Овча могила) - Челси (Вързулица) | 3:2 |
IV кръг |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Вихър (Раданово) | 1:3 |
Стрела (Ореш) - Комита (Алеково) | 3:0 |
Атлетик (Свищов) - Пробив 2015 (Овча могила) | 6:1 |
Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) | 0:5 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 17:00 ч: |
Комита (Алеково) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 2:0 |
Вихър (Раданово) - Осъм 1946 (Деляновци) | 2:0 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Светкавица (Михалци) - Атлетик (Свищов) | 2:1 |
Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) | 2:2 |
II кръг |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Осъм 1946 (Деляновци) - Комита (Алеково) | 2:0 |
Бенковски БС (Българско Сливово) - Пробив 2015 (Овча могила) | 3:1 |
Стрела (Ореш) - Светкавица (Михалци) | 2:0 |
Атлетик (Свищов) - Челси (Вързулица) | 8:1 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Комита (Алеково) - Вихър (Раданово) | 2:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Челси (Вързулица) - Стрела (Ореш) | 2:5 |
Светкавица (Михалци) - Бенковски БС (Българско Сливово) | 4:0 |
Пробив 2015 (Овча могила) - Осъм 1946 (Деляновци) | 1:1 |