XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Ботев III (Враца) - Ботев (Рогозен) | 0:3* |
Миньор 2017 (Згориград) - Бутан (Бутан) | 0:2 |
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин) | 0:1 |
23 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Септември 98 (Гложене) - Радецки (Козлодуй) | 5:0 |
Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман) | 1:2 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Бутан (Бутан) - Дунав 2016 (Селановци) | 6:1 |
Радецки (Козлодуй) - Ботев III (Враца) | 3:0* |
Монолит (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене) | 0:2 |
16 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна) | 3:1 |
Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград) | 3:2 |
X кръг |
10 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) | 4:1 |
VI кръг |
10 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене) | 0:1 |
X кръг |
9 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) | 3:0 |
IV кръг |
9 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Ботев III (Враца) | 3:0* |
X кръг |
3 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан) | 1:0 |
Ботев III (Враца) - Септември 98 (Гложене) | 1:3 |
IV кръг |
2 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Ботев (Рогозен) - Монолит (Бяла Слатина) | 5:1 |
XI кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Монолит (Бяла Слатина) - Ботев III (Враца) | 1:9 |
Радецки (Козлодуй) - Миньор 2017 (Згориград) | 0:1 |
Бутан (Бутан) - Скала 2015 (Оселна) | 2:1 |
2 декември 2023, събота, 14:30 ч: |
Ботев (Рогозен) - Дунав 2016 (Селановци) | 2:2 |
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин) | 2:2 |
X кръг |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Дунав 2016 (Селановци) - Радецки (Козлодуй) | 1:0 |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград) | 6:0 |
Монолит (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци) | 1:5 |
Бутан (Бутан) - Искър 1923 (Роман) | 2:2 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Радецки (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна) | 2:3 |
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин) | 0:3* |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Огоста (Хайредин) - Радецки (Козлодуй) | 1:0 |
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Бяла Слатина) | 3:0 |
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев III (Враца) | 1:7 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен) | 5:2 |
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене) | 0:2 |
I кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) | 4:0* |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев III (Враца) - Дунав 2016 (Селановци) | 0:1 |
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна) | 4:1 |
Монолит (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин) | 0:1 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Радецки (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман) | 4:3 |
Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан) | 0:0 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Бутан (Бутан) - Радецки (Козлодуй) | 2:2 |
Скала 2015 (Оселна) - Ботев III (Враца) | 0:2 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Бяла Слатина) | 5:0* |
Дунав 2016 (Селановци) - Миньор 2017 (Згориград) | 4:2 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев III (Враца) - Огоста (Хайредин) | 2:0 |
Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман) | 5:1 |
Монолит (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан) | 0:1 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна) | 1:2 |
Радецки (Козлодуй) - Ботев (Рогозен) | 4:2 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Бутан (Бутан) - Септември 98 (Гложене) | 0:5 |
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград) | 6:0 |
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци) | 1:2 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин) | 2:1 |
Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман) | 1:2 |
Ботев III (Враца) - Бутан (Бутан) | 2:0 |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен) | 5:1 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Монолит (Бяла Слатина) - Радецки (Козлодуй) | 2:3 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Радецки (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене) | 3:3 |
Бутан (Бутан) - Миньор 2017 (Згориград) | 4:1 |
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна) | 1:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци) | 6:0 |
16 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Ботев (Рогозен) - Ботев III (Враца) | 2:2 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Дунав 2016 (Селановци) - Бутан (Бутан) | 2:0 |
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен) | 1:2 |
Ботев III (Враца) - Радецки (Козлодуй) | 5:2 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман) | 1:3 |