XVII кръг |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Дружба (Люляково) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 2:1 |
Заря 2006 (Крушари) - Албена 97 (Оброчище) | 3:0 |
21 април 2024, неделя, 15:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 3:4 |
20 април 2024, събота, 18:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - Интер (Добрич) | 2:0 |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Партизан (Василево) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 1:11 |
Орловец 2008 (Победа) - Калиакра 1923 (Каварна) | 2:1 |
XVI кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Албена 97 (Оброчище) - Добруджанец (Овчарово) | 0:1 |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа) | 2:2 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 10:0 |
Партизан (Василево) - Дружба (Люляково) | 0:0 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Интер (Добрич) | 4:3 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Заря 2006 (Крушари) | 1:1 |
XV кръг |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Партизан (Василево) | 5:0 |
Заря 2006 (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 3:0 |
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище) | 3:0 |
7 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Орловец 2008 (Победа) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 1:6 |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - Калиакра 1923 (Каварна) | 1:4 |
XIV кръг |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово) | 1:2 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Заря 2006 (Крушари) | 1:3 |
Партизан (Василево) - Орловец 2008 (Победа) | 1:2 |
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 4:6 |
30 март 2024, събота, 14:30 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище) | 4:2 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Интер (Добрич) | 2:1 |
XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 0:6 |
24 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково) | 5:0 |
Заря 2006 (Крушари) - Партизан (Василево) | 8:0 |
23 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 1:5 |
Албена 97 (Оброчище) - Калиакра 1923 (Каварна) | 0:3 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Албена 97 (Оброчище) | 2:1 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Интер (Добрич) | 3:4 |
Партизан (Василево) - Добруджанец (Овчарово) | 1:5 |
Дружба (Люляково) - Заря 2006 (Крушари) | 0:4 |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа) | 3:3 |
16 март 2024, събота, 14:30 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Калиакра 1923 (Каварна) | 4:2 |
X кръг |
10 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Албена 97 (Оброчище) - Партизан (Василево) | 1:1 |
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково) | 3:1 |
Добруджанец (Овчарово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:1 |
Заря 2006 (Крушари) - Орловец 2008 (Победа) | 3:0 |
IX кръг |
3 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово) | 4:2 |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич) | 0:3 |
XI кръг |
24 февруари 2024, събота, 14:30 ч: |
Орловец 2008 (Победа) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 2:3 |
IX кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 4:1 |
VII кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Заря 2006 (Крушари) - Интер (Добрич) | 5:0 |
IX кръг |
9 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище) | 9:0 |
XI кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Заря 2006 (Крушари) | 1:6 |
Партизан (Василево) - Интер (Добрич) | 0:2 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Албена 97 (Оброчище) | 6:0 |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Калиакра 1923 (Каварна) | 1:1 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Дружба (Люляково) - Добруджанец (Овчарово) | 3:0 |
X кръг |
25 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 4:1 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 4:0 |
IX кръг |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Заря 2006 (Крушари) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 5:2 |
Партизан (Василево) - Калиакра 1923 (Каварна) | 1:4 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа) | 3:1 |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Партизан (Василево) | 6:1 |
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:2 |
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари) | 1:2 |
11 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 2:1 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Дружба (Люляково) | 7:4 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище) | 4:3 |
Дружба (Люляково) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 0:3 |
Партизан (Василево) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 4:3 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 0:8 |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Калиакра 1923 (Каварна) | 1:1 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:0 |
Албена 97 (Оброчище) - Заря 2006 (Крушари) | 0:5 |
Интер (Добрич) - Добруджанец (Овчарово) | 4:3 |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дружба (Люляково) | 7:0 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Партизан (Василево) | 14:0 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Орловец 2008 (Победа) | 2:3 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - Албена 97 (Оброчище) | 4:1 |
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 3:4 |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 2:3 |
Дружба (Люляково) - Партизан (Василево) | 2:0 |
7 октомври 2023, събота, 17:30 ч: |
Интер (Добрич) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 2:4 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Заря 2006 (Крушари) - Калиакра 1923 (Каварна) | 4:1 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Партизан (Василево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:1 |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря 2006 (Крушари) | 0:4 |
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич) | 1:0 |
30 септември 2023, събота, 18:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Орловец 2008 (Победа) | 7:2 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково) | 5:0 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Добруджанец (Овчарово) | 5:1 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Интер (Добрич) - Калиакра 1923 (Каварна) | 4:2 |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 1:1 |
Заря 2006 (Крушари) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0 |
Орловец 2008 (Победа) - Партизан (Василево) | 6:0 |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково) | 1:1 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Албена 97 (Оброчище) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 1:7 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа) | 1:3 |
Партизан (Василево) - Заря 2006 (Крушари) | 0:4 |
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Интер (Добрич) | 2:0 |
17 септември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Добруджанец (Овчарово) | 6:3 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ФК Спортист (Генерал Тошево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 5:2 |
Калиакра 1923 (Каварна) - Албена 97 (Оброчище) | 7:0 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев 1946 (Стожер) | 0:4 |
Интер (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 1:6 |
Добруджанец (Овчарово) - Партизан (Василево) | 3:0 |
Заря 2006 (Крушари) - Дружба (Люляково) | 6:0 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Калиакра 1923 (Каварна) - ФК Спортист (Генерал Тошево) | 6:3 |