XI кръг |
30 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) | -:- |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Спартак (Зърнево) | -:- |
Септември 98 II (Тервел) - Дружба (Безмер) | -:- |
Спортист (Стефаново) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | -:- |
XII кръг |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново) | -:- |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Септември 98 II (Тервел) | -:- |
Дружба (Безмер) - Черноморец II (Балчик) | -:- |
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) | -:- |
XIII кръг |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) | -:- |
Септември 98 II (Тервел) - Вихър 2013 (Бранище) | -:- |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Безмер) | -:- |
Черноморец II (Балчик) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | -:- |
XIV кръг |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) | -:- |
Вихър 2013 (Бранище) - Черноморец II (Балчик) | -:- |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Сокол 2012 (Соколово) | -:- |
Дружба (Безмер) - Спартак (Зърнево) | -:- |
XV кръг |
27 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Дружба (Безмер) - Искра 41 (Бенковски) | -:- |
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище) | -:- |
28 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | -:- |
Септември 98 II (Тервел) - Спортист (Стефаново) | -:- |
XVI кръг |
11 май 2024, събота, 17:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Септември 98 II (Тервел) | -:- |
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево) | -:- |
12 май 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спортист (Стефаново) - Черноморец II (Балчик) | -:- |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Дружба (Безмер) | -:- |
XVII кръг |
18 май 2024, събота, 17:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Искра 41 (Бенковски) | -:- |
Дружба (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище) | -:- |
19 май 2024, неделя, 17:00 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново) | -:- |
Черноморец II (Балчик) - Септември 98 II (Тервел) | -:- |
XVIII кръг |
25 май 2024, събота, 17:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Черноморец II (Балчик) | -:- |
Вихър 2013 (Бранище) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | -:- |
26 май 2024, неделя, 17:00 ч: |
Септември 98 II (Тервел) - Сокол 2012 (Соколово) | -:- |
Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево) | -:- |