XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Рилец (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:0 |
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) | 2:1 |
24 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2023 (Яхиново) | 1:1 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Горица 2019 (Овчарци) | 3:0* |
Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) | 1:3 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) | 3:0 |
Ботев (Пороминово) - Рилец (Ресилово) | 2:4 |
17 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Ива (Боровец) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 1:5 |
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) | 0:1 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Горица 2019 (Овчарци) - Мусала 2010 (Рила) | 0:3* |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 0:4 |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Славия 2023 (Яхиново) | 2:1 |
10 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Пороминово) | 3:0 |
Мусала 2010 (Рила) - Ива (Боровец) | 5:2 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) | 3:0* |
IX кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 6:1 |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Рилец (Ресилово) | 1:1 |
III кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец (Ресилово) | 2:3 |
VI кръг |
3 декември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) | 1:3 |
VII кръг |
2 декември 2023, събота, 14:30 ч: |
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) | 0:5 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:3 |
Ботев 1937 (Крайници) - Рилец (Ресилово) | 2:1 |
19 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Сокол 2015 (Самораново) - Ива (Боровец) | 10:2 |
Мусала 2010 (Рила) - Славия 2023 (Яхиново) | 4:1 |
18 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Пороминово) | 1:2 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Ботев (Пороминово) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 4:7 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Мусала 2010 (Рила) | 2:2 |
12 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Рилец (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) | 5:1 |
Славия 2023 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) | 3:6 |
11 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) | 5:1 |
IX кръг |
5 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Мусала 2010 (Рила) - Ботев (Пороминово) | 1:0 |
4 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2023 (Яхиново) | 2:3 |
VIII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 0:0 |
Ботев (Пороминово) - Сокол 2015 (Самораново) | 0:1 |
22 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Рилец (Ресилово) - Мусала 2010 (Рила) | 0:1 |
Славия 2023 (Яхиново) - Ива (Боровец) | 4:1 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) | 11:1 |
VII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ботев 2009 (Джерман) | 3:0 |
15 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ива (Боровец) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 2:1 |
Сокол 2015 (Самораново) - Рилец (Ресилово) | 6:0 |
Мусала 2010 (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) | 6:3 |
VI кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Сокол 2015 (Самораново) | 0:3 |
Ботев (Пороминово) - Ива (Боровец) | 3:1 |
8 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2023 (Яхиново) | 2:0 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Рилец (Ресилово) - Горица 2019 (Овчарци) | 6:1 |
V кръг |
1 октомври 2023, неделя, 17:00 ч: |
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев (Пороминово) | 2:1 |
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) | 3:0* |
1 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ива (Боровец) - Рилец (Ресилово) | 2:3 |
Мусала 2010 (Рила) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 4:5 |
IV кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Сокол 2015 (Самораново) | 0:1 |
Ботев (Пороминово) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:3 |
24 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) | 3:0 |
Рилец (Ресилово) - Славия 2023 (Яхиново) | 4:2 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) | 0:5 |
III кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Сокол 2015 (Самораново) - Мусала 2010 (Рила) | 2:1 |
17 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) | 0:4 |
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман) | 0:3* |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Горица 2019 (Овчарци) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 2:7 |
II кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:1 |
Рилец (Ресилово) - Ботев (Пороминово) | 0:0 |
10 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ива (Боровец) | 10:2 |
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2023 (Яхиново) | 0:2 |
9 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Мусала 2010 (Рила) - Горица 2019 (Овчарци) | 4:3 |
I кръг |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Славия 2023 (Яхиново) - Червена звезда 2021 (Червен брег) | 1:2 |
3 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ботев (Пороминово) - Ботев 1937 (Крайници) | 3:2 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) | 4:0 |
Ива (Боровец) - Мусала 2010 (Рила) | 1:1 |
2 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) | 0:4 |