XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Витоша (Долна Диканя) - Академия Металург (Перник) | 3:1 |
24 март 2024, неделя, 16:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 6:2 |
23 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Димитровец (Ковачевци) - Пирин (Земен) | 0:0 |
Чорни (Брезник) - Верила 1948 (Дрен) | 6:0 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 16:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Дружба (Мещица) | 1:2 |
Верила 1948 (Дрен) - Витоша (Долна Диканя) | 1:5 |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Пирин (Земен) - Чорни (Брезник) | 0:5 |
16 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Димитровец (Ковачевци) | 4:0 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Димитровец (Ковачевци) | 10:1 |
10 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Витоша (Долна Диканя) - Пирин (Земен) | 5:0 |
9 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 6:1 |
Академия Металург (Перник) - Верила 1948 (Дрен) | 5:1 |
XI кръг |
3 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Витоша (Долна Диканя) | 1:2 |
3 март 2024, неделя, 11:30 ч: |
Верила 1948 (Дрен) - Дружба (Мещица) | 1:3 |
Пирин (Земен) - Академия Металург (Перник) | 0:7 |
2 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Димитровец (Ковачевци) - Чорни (Брезник) | 2:1 |
VIII кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Витоша (Долна Диканя) | 2:1 |
VI кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Димитровец (Ковачевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 2:2 |
VII кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Пирин (Земен) - Димитровец (Ковачевци) | 0:3 |
IV кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Пирин (Земен) | 8:3 |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Чорни (Брезник) | 0:3 |
Верила 1948 (Дрен) - Пирин (Земен) | 6:0 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Витоша (Долна Диканя) - Димитровец (Ковачевци) | 3:0* |
Академия Металург (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 3:1 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила 1948 (Дрен) | 1:6 |
Димитровец (Ковачевци) - Академия Металург (Перник) | 0:6 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица) | 0:3 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Витоша (Долна Диканя) | 4:0 |
VIII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Чорни (Брезник) | 2:2 |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Верила 1948 (Дрен) - Димитровец (Ковачевци) | 6:1 |
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 1:6 |
VI кръг |
28 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Дружба (Мещица) - Академия Металург (Перник) | 6:0 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица) | 2:6 |
Верила 1948 (Дрен) - Чорни (Брезник) | 1:2 |
Академия Металург (Перник) - Витоша (Долна Диканя) | 2:0 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Витоша (Долна Диканя) - Верила 1948 (Дрен) | 2:1 |
14 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Пирин (Земен) | 6:0 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Димитровец (Ковачевци) - Дружба (Мещица) | 1:5 |
Верила 1948 (Дрен) - Академия Металург (Перник) | 9:3 |
8 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пирин (Земен) - Витоша (Долна Диканя) | 0:3* |
7 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни (Брезник) | 2:3 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Верила 1948 (Дрен) | 2:1 |
Витоша (Долна Диканя) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 5:3 |
30 септември 2023, събота, 16:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Димитровец (Ковачевци) | 8:0 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Димитровец (Ковачевци) - Витоша (Долна Диканя) | 3:4 |
Пирин (Земен) - Верила 1948 (Дрен) | 1:6 |
23 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Дружба (Мещица) | 2:1 |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Академия Металург (Перник) | 3:1 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен) | 9:3 |
Верила 1948 (Дрен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 1:1 |
16 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Димитровец (Ковачевци) | 9:2 |
Витоша (Долна Диканя) - Чорни (Брезник) | 2:4 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Витоша (Долна Диканя) - Дружба (Мещица) | 6:2 |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен) | 3:1 |
9 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Чорни (Брезник) - Академия Металург (Перник) | 2:0 |
Димитровец (Ковачевци) - Верила 1948 (Дрен) | 2:3 |