XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Ботев (Друган) - Енергетик (Перник) | 1:2 |
Металург 1957 (Перник) - Ерма 2010 (Трън) | 3:1 |
23 март 2024, събота, 16:00 ч: |
Бомба (Светля) - Спортист (Драгичево) | 0:5 |
23 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Вихър 2023 (Еловдол) | 4:1 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Енергетик (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 2:3 |
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган) | 4:0 |
16 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Бомба (Светля) | 4:2 |
Вихър 2023 (Еловдол) - Металург 1957 (Перник) | 0:4 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 16:30 ч: |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Спортист (Драгичево) | 1:4 |
10 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Енергетик (Перник) | 5:0 |
10 март 2024, неделя, 11:30 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Вихър 2023 (Еловдол) | 7:0 |
9 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Бомба (Светля) - Ботев (Друган) | 3:1 |
XI кръг |
3 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Вихър 2023 (Еловдол) - Бомба (Светля) | 1:4 |
Енергетик (Перник) - Ерма 2010 (Трън) | 1:5 |
Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник) | 1:0 |
2 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Ботев (Друган) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 2:0 |
VIII кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
Вихър 2023 (Еловдол) - Ботев (Друган) | 2:4 |
V кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник) | 0:4 |
II кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Бомба (Светля) - Енергетик (Перник) | 3:6 |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган) | 6:0 |
Ерма 2010 (Трън) - Спортист (Драгичево) | 1:3 |
Вихър 2023 (Еловдол) - Енергетик (Перник) | 0:4 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Бомба (Светля) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 2:3 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Енергетик (Перник) - Бомба (Светля) | 3:1 |
Спортист (Драгичево) - Вихър 2023 (Еловдол) | 7:1 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Ботев (Друган) - Ерма 2010 (Трън) | 1:3 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Металург 1957 (Перник) | 1:5 |
VIII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 0:2 |
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево) | 0:3 |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Бомба (Светля) - Металург 1957 (Перник) | 0:15 |
I кръг |
28 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Ерма 2010 (Трън) | 3:2 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Енергетик (Перник) - Ботев (Друган) | 4:1 |
22 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Вихър 2023 (Еловдол) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 2:4 |
21 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Спортист (Драгичево) - Бомба (Светля) | 6:1 |
21 октомври 2023, събота, 14:30 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Металург 1957 (Перник) | 0:1 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Вихър 2023 (Еловдол) | 7:0 |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Енергетик (Перник) | 6:1 |
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) | 1:4 |
14 октомври 2023, събота, 16:30 ч: |
Бомба (Светля) - Ерма 2010 (Трън) | 1:1 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Спортист (Драгичево) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 2:0 |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Ботев (Друган) - Бомба (Светля) | 5:1 |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Вихър 2023 (Еловдол) - Ерма 2010 (Трън) | 1:7 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:30 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Енергетик (Перник) | 5:3 |
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево) | 4:1 |
30 септември 2023, събота, 16:30 ч: |
Бомба (Светля) - Вихър 2023 (Еловдол) | 2:0 |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Ботев (Друган) | 4:2 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Спортист (Драгичево) - Ерма 2010 (Трън) | 3:0 |
Енергетик (Перник) - Вихър 2023 (Еловдол) | 3:1 |
24 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник) | 2:5 |
23 септември 2023, събота, 17:30 ч: |
Дивотино 2020 (Дивотино) - Бомба (Светля) | 2:1 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Вихър 2023 (Еловдол) - Спортист (Драгичево) | 1:6 |
Металург 1957 (Перник) - Дивотино 2020 (Дивотино) | 7:0 |
17 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Ерма 2010 (Трън) - Ботев (Друган) | 3:1 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Ботев (Друган) - Вихър 2023 (Еловдол) | 4:1 |
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник) | 6:1 |
10 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Бомба (Светля) | 13:1 |