XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 1:0 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Стара Загора) | 0:3 |
Млада гвардия (Розово) - Верея (Стара Загора) | 2:8 |
Овощник (Овощник) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 1:0 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Овощник (Овощник) | 4:2 |
Левски (Сърнево) - Ботев (Гълъбово) | 0:0 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово) | 9:1 |
Локомотив (Стара Загора) - Миньор 2022 (Раднево) | 4:1 |
Тунджа (Павел баня) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 4:3 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Тунджа (Павел баня) | 2:1 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево) | 4:0 |
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Стара Загора) | 0:3* |
Овощник (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 1:3 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Верея (Стара Загора) | 4:0 |
II кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа (Павел баня) | 3:0 |
XI кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Левски (Сърнево) | 6:1 |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 6:1 |
Овощник (Овощник) - Локомотив (Стара Загора) | 1:2 |
Млада гвардия (Розово) - Тунджа (Павел баня) | 0:3* |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Ботев (Гълъбово) | 3:0 |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Ботев (Гълъбово) - Миньор 2022 (Раднево) | 1:4 |
18 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово) | 12:2 |
Тунджа (Павел баня) - Овощник (Овощник) | 2:6 |
Локомотив (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 1:1 |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея (Стара Загора) | 3:3 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 1:3 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) | 1:2 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Тунджа (Павел баня) | 3:0* |
Овощник (Овощник) - Левски (Сърнево) | 3:0 |
Млада гвардия (Розово) - Ботев (Гълъбово) | 0:10 |
VIII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Ботев (Гълъбово) - Овощник (Овощник) | 3:2 |
Тунджа (Павел баня) - Верея (Стара Загора) | 2:7 |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово) | 10:0 |
Левски (Сърнево) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 1:3 |
Локомотив (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 5:2 |
IV кръг |
28 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 3:0* |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Левски (Сърнево) | 2:1 |
Млада гвардия (Розово) - Миньор 2022 (Раднево) | 0:4 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа (Павел баня) | 2:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Ботев (Гълъбово) | 2:2 |
Овощник (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 3:0* |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Овощник (Овощник) | 3:2 |
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора) | 3:0 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 2:1 |
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 1:0 |
Тунджа (Павел баня) - Локомотив (Стара Загора) | 1:3 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Левски (Сърнево) | 0:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Миньор 2022 (Раднево) | 2:0 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово) | 1:2 |
Верея (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 2:3 |
Овощник (Овощник) - Млада гвардия (Розово) | 3:0* |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 17:00 ч: |
Миньор 2022 (Раднево) - Верея (Стара Загора) | 1:3 |
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Стара Загора) | 0:1 |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Млада гвардия (Розово) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 0:11 |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Сърнево) - Тунджа (Павел баня) | 0:0 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово) | 8:2 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Тунджа (Павел баня) - Ботев (Гълъбово) | 3:1 |
Локомотив (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 0:1 |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Миньор 2022 (Раднево) | 1:1 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Овощник (Овощник) | 3:0 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Овощник (Овощник) - Верея (Стара Загора) | 5:1 |
Миньор 2022 (Раднево) - Локомотив (Стара Загора) | 1:1 |
Ботев (Гълъбово) - Левски (Сърнево) | 3:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране) | 1:7 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Тунджа (Павел баня) - Миньор 2022 (Раднево) | 0:1 |
Габровница 04 (Горно Сахране) - Овощник (Овощник) | 1:2 |
Верея (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 3:1 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево) | 0:1 |
Локомотив (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово) | 8:0 |