XI кръг |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Левски (Омуртаг) - Боровец 2002 (Търговище) | -:- |
Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител) | -:- |
31 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | -:- |
Черноломец 1919 II (Попово) - Агроелит 1 (Макариополско) | -:- |
XII кръг |
6 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Левски (Омуртаг) | -:- |
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна) | -:- |
7 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Агроелит 1 (Макариополско) - Сокол (Трескавец) | -:- |
Герлово 2016 (Обител) - Светкавица Търговище II (Търговище) | -:- |
XIII кръг |
13 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Балкан (Разбойна) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | -:- |
Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител) | -:- |
14 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско) | -:- |
Сокол (Трескавец) - Черноломец 1919 II (Попово) | -:- |
XIV кръг |
20 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Черноломец 1919 II (Попово) - Светкавица Търговище II (Търговище) | -:- |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Боровец 2002 (Търговище) | -:- |
21 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Агроелит 1 (Макариополско) - Левски (Омуртаг) | -:- |
Герлово 2016 (Обител) - Балкан (Разбойна) | -:- |
XV кръг |
27 април 2024, събота, 16:00 ч: |
Боровец 2002 (Търговище) - Герлово 2016 (Обител) | -:- |
Левски (Омуртаг) - Черноломец 1919 II (Попово) | -:- |
28 април 2024, неделя, 16:00 ч: |
Балкан (Разбойна) - Агроелит 1 (Макариополско) | -:- |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Сокол (Трескавец) | -:- |
XVI кръг |
11 май 2024, събота, 17:00 ч: |
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг) | -:- |
Черноломец 1919 II (Попово) - Балкан (Разбойна) | -:- |
12 май 2024, неделя, 17:00 ч: |
Агроелит 1 (Макариополско) - Боровец 2002 (Търговище) | -:- |
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | -:- |
XVII кръг |
18 май 2024, събота, 17:00 ч: |
Балкан (Разбойна) - Сокол (Трескавец) | -:- |
Левски (Омуртаг) - Светкавица Търговище II (Търговище) | -:- |
19 май 2024, неделя, 17:00 ч: |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Агроелит 1 (Макариополско) | -:- |
Боровец 2002 (Търговище) - Черноломец 1919 II (Попово) | -:- |
XVIII кръг |
1 юни 2024, събота, 17:00 ч: |
Сокол (Трескавец) - Боровец 2002 (Търговище) | -:- |
Агроелит 1 (Макариополско) - Герлово 2016 (Обител) | -:- |
2 юни 2024, неделя, 17:00 ч: |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Балкан (Разбойна) | -:- |
Черноломец 1919 II (Попово) - Тузлушка слава 2011 (Антоново) | -:- |
VI кръг |
ненасрочен: |
Герлово 2016 (Обител) - Боровец 2002 (Търговище) | -:- |
VIII кръг |
ненасрочен: |
Светкавица Търговище II (Търговище) - Левски (Омуртаг) | -:- |
IX кръг |
ненасрочен: |
Тузлушка слава 2011 (Антоново) - Черноломец 1919 II (Попово) | -:- |
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско) | -:- |