XVII кръг |
24 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | -:- |
Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог) | -:- |
24 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Хлапетата (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | -:- |
23 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) | 0:2 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Места 1929 (Хаджидимово) | 1:2 |
Малеш (Микрево) - Орлетата (Благоевград) | 8:1 |
XVI кръг |
17 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Орлетата (Благоевград) - Хлапетата (Благоевград) | 1:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич) | 3:12 |
Левски 2008 (Крупник) - Банско тийм (Банско) | 0:3 |
16 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Места 1929 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево) | 0:6 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански) | 3:0 |
16 март 2024, събота, 10:30 ч: |
Пирин (Благоевград) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 8:0 |
XV кръг |
10 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Пирин 1941 (Разлог) | 8:0 |
10 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Хлапетата (Благоевград) - Места 1929 (Хаджидимово) | 5:1 |
9 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 1:4 |
Малеш (Микрево) - Пирин (Благоевград) | 1:1 |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Орлетата (Благоевград) | 0:6 |
XIV кръг |
3 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Вихрен (Сандански) | 4:1 |
3 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Пирин (Благоевград) - Хлапетата (Благоевград) | 2:1 |
2 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 4:0 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 3:0 |
Левски 2008 (Крупник) - Беласица (Петрич) | 4:1 |
X кръг |
3 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог) | 2:2 |
Хлапетата (Благоевград) - Банско тийм (Банско) | 0:3* |
2 декември 2023, събота, 11:00 ч: |
Орлетата (Благоевград) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 1:1 |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски 2008 (Крупник) | 3:0 |
Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански) | 1:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Беласица (Петрич) | 3:1 |
IV кръг |
29 ноември 2023, сряда, 11:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) | 1:2 |
XIII кръг |
26 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Беласица (Петрич) | 4:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Хлапетата (Благоевград) | 3:5 |
25 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Левски 2008 (Крупник) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:3 |
Пирин (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 2:0 |
Места 1929 (Хаджидимово) - Орлетата (Благоевград) | 1:4 |
XII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог) | 0:1 |
Хлапетата (Благоевград) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 1:2 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Банско тийм (Банско) | 0:4 |
18 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Орлетата (Благоевград) - Пирин (Благоевград) | 0:0 |
Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) | 8:1 |
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) | 1:4 |
XI кръг |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Банско тийм (Банско) - Малеш (Микрево) | 1:3 |
Левски 2008 (Крупник) - Хлапетата (Благоевград) | 0:4 |
Пирин 1941 (Разлог) - Орлетата (Благоевград) | 1:7 |
11 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 3:3 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 3:0 |
Пирин (Благоевград) - Места 1929 (Хаджидимово) | 3:0 |
VIII кръг |
25 октомври 2023, сряда, 11:00 ч: |
Орлетата (Благоевград) - Банско тийм (Банско) | 3:1 |
IX кръг |
22 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Вихрен (Сандански) - Хлапетата (Благоевград) | 3:3 |
Банско тийм (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 5:0 |
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Благоевград) | 2:4 |
21 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево) | 2:8 |
Левски 2008 (Крупник) - Орлетата (Благоевград) | 2:6 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово) | 7:0 |
VIII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Хлапетата (Благоевград) - Беласица (Петрич) | 1:1 |
14 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 2:0 |
Места 1929 (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник) | 4:2 |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански) | 1:3 |
Малеш (Микрево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 8:0 |
VI кръг |
11 октомври 2023, сряда, 16:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Банско тийм (Банско) | 2:1 |
VII кръг |
8 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Хлапетата (Благоевград) | 1:3 |
Банско тийм (Банско) - Места 1929 (Хаджидимово) | 11:0 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог) | 2:0 |
7 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 3:0 |
Вихрен (Сандански) - Орлетата (Благоевград) | 1:8 |
Левски 2008 (Крупник) - Пирин (Благоевград) | 1:5 |
VI кръг |
1 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пирин 1941 (Разлог) - Левски 2008 (Крупник) | 6:1 |
Хлапетата (Благоевград) - Малеш (Микрево) | 1:2 |
30 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Места 1929 (Хаджидимово) - Вихрен (Сандански) | 2:1 |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 4:2 |
V кръг |
27 септември 2023, сряда, 16:00 ч: |
Малеш (Микрево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 12:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Орлетата (Благоевград) | 0:2 |
Беласица (Петрич) - Места 1929 (Хаджидимово) | 3:0 |
Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград) | 1:1 |
Банско тийм (Банско) - Пирин 1941 (Разлог) | 5:1 |
Левски 2008 (Крупник) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 0:3 |
IV кръг |
24 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Банско тийм (Банско) | 2:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански) | 3:1 |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Хлапетата (Благоевград) | 0:5 |
23 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Места 1929 (Хаджидимово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 1:1 |
Орлетата (Благоевград) - Малеш (Микрево) | 0:2 |
III кръг |
17 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Хлапетата (Благоевград) - Орлетата (Благоевград) | 2:8 |
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог) | 3:4 |
Банско тийм (Банско) - Левски 2008 (Крупник) | 8:1 |
16 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Малеш (Микрево) - Места 1929 (Хаджидимово) | 21:0 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Пирин (Благоевград) | 0:3* |
Вихрен (Сандански) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 0:3 |
II кръг |
13 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
Левски 2008 (Крупник) - Вихрен (Сандански) | 1:3 |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич) | 6:1 |
Пирин 1941 (Разлог) - ФК Спортист 1959 (Падеш) | 6:1 |
Пирин (Благоевград) - Малеш (Микрево) | 1:0 |
Места 1929 (Хаджидимово) - Хлапетата (Благоевград) | 2:4 |
Орлетата (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 11:1 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Хлапетата (Благоевград) - Пирин (Благоевград) | 1:2 |
Малеш (Микрево) - Пирин 1941 (Разлог) | 10:1 |
Вихрен (Сандански) - Банско тийм (Банско) | 0:2 |
9 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово) | 2:1 |
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 2:3 |
Беласица (Петрич) - Левски 2008 (Крупник) | 11:1 |