XXII кръг |
24 март 2024, неделя, 12:15 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Спартак 1918 (Варна) | 0:0 |
XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) | 0:3* |
23 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен) | 6:1 |
22 март 2024, петък, 12:00 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Черно море (Варна) | 0:6 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | 2:0 |
17 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:0* |
16 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 5:1 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 2:0 |
10 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 1:7 |
10 март 2024, неделя, 11:30 ч: |
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна) | 0:1 |
9 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен) | 2:1 |
XI кръг |
2 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 11:0 |
X кръг |
2 март 2024, събота, 09:30 ч: |
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:1 |
10 декември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) | 2:2 |
I кръг |
2 декември 2023, събота, 11:00 ч: |
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) | 1:4 |
XI кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 10:00 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 0:4 |
X кръг |
20 ноември 2023, понеделник, 11:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Олимпик (Варна) | 4:2 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 3:1 |
Спартак 1918 (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 8:2 |
11 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Волов (Шумен) - Черно море (Варна) | 0:3 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) | 1:3 |
VIII кръг |
7 ноември 2023, вторник, 10:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Волов (Шумен) | 2:1 |
6 ноември 2023, понеделник, 10:00 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Олимпик (Варна) | 2:7 |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 7:1 |
VII кръг |
1 ноември 2023, сряда, 10:00 ч: |
Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 2:4 |
30 октомври 2023, понеделник, 10:00 ч: |
Волов (Шумен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 2:5 |
26 октомври 2023, четвъртък, 09:30 ч: |
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) | 3:0 |
XI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 1:1 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) | 5:1 |
21 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:2 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Волов (Шумен) | 1:1 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Черно море (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 1:0 |
14 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Волов (Шумен) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 4:1 |
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) | 0:1 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Дунав от Русе (Русе) | 2:0 |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море (Варна) | 0:2 |
7 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) | 0:2 |
6 октомври 2023, петък, 10:30 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) | 5:1 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич) | 1:1 |
30 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Черно море (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 4:0 |
30 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Волов (Шумен) - Олимпик (Варна) | 0:4 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) | 0:0 |
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Дунав от Русе (Русе) | 1:2 |
Добруджа 1919 II (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 0:1 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) | 2:3 |
17 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) | 11:0 |
16 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич) | 4:1 |