XIII кръг |
30 март 2024, събота, 11:00 ч: |
ФК Тича (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
Космос (Браничево) - Калиакра 1923 (Каварна) | -:- |
30 март 2024, събота, 12:15 ч: |
Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен) | -:- |
30 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел) | -:- |
31 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав) | -:- |
XIV кръг |
6 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Светкавица Търговище (Търговище) - Космос (Браничево) | -:- |
Калиакра 1923 (Каварна) - Атлетик (Провадия) | -:- |
Септември 98 (Тервел) - ФК Тича (Варна) | -:- |
6 април 2024, събота, 13:00 ч: |
Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) | -:- |
7 април 2024, неделя, 10:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Доростол Силистра (Силистра) | -:- |
XV кръг |
13 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Доростол Силистра (Силистра) - Калиакра 1923 (Каварна) | -:- |
Атлетик (Провадия) - Космос (Браничево) | -:- |
13 април 2024, събота, 12:15 ч: |
ФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) | -:- |
14 април 2024, неделя, 10:00 ч: |
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Велики Преслав (Велики Преслав) | -:- |
14 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
XVI кръг |
20 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия) | -:- |
Космос (Браничево) - Доростол Силистра (Силистра) | -:- |
Калиакра 1923 (Каварна) - Златен век 2020 (Велики Преслав) | -:- |
20 април 2024, събота, 13:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - ФК Тича (Варна) | -:- |
Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) | -:- |
XVII кръг |
27 април 2024, събота, 11:00 ч: |
ФК Тича (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) | -:- |
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Космос (Браничево) | -:- |
Доростол Силистра (Силистра) - Атлетик (Провадия) | -:- |
28 април 2024, неделя, 10:00 ч: |
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав) | -:- |
28 април 2024, неделя, 13:00 ч: |
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище) | -:- |
XVIII кръг |
11 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Светкавица Търговище (Търговище) - Доростол Силистра (Силистра) | -:- |
Атлетик (Провадия) - Златен век 2020 (Велики Преслав) | -:- |
Космос (Браничево) - ФК Тича (Варна) | -:- |
Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел) | -:- |
11 май 2024, събота, 13:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) | -:- |