XV кръг |
26 март 2024, вторник, 16:00 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) | 1:1 |
XII кръг |
26 март 2024, вторник, 16:00 ч: |
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) | -:- |
VIII кръг |
26 март 2024, вторник, 16:00 ч: |
Ботев (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 2:0 |
XIX кръг |
23 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца) | 0:3 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) | 6:1 |
Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 5:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Боруна (Царева ливада) | 12:0 |
Левски (Лясковец) - Севлиево (Севлиево) | 8:7 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени) | 2:0 |
Ботев (Дебелец) - Лайтс (Велико Търново) | 2:4 |
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) | -:- |
XV кръг |
19 март 2024, вторник, 15:00 ч: |
Лато (Алеково) - Ботев (Враца) | 4:1 |
VII кръг |
19 март 2024, вторник, 15:00 ч: |
Литекс (Ловеч) - Боруна (Царева ливада) | 13:2 |
XVIII кръг |
16 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Лайтс (Велико Търново) - Спартак (Плевен) | 2:5 |
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:4 |
Боруна (Царева ливада) - Левски (Лясковец) | 0:3 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:6 |
Монтана 1921 (Монтана) - Лато (Алеково) | 1:1 |
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 |
XVII кръг |
9 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) | 2:1 |
Лато (Алеково) - Литекс (Ловеч) | 5:0 |
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) | 4:0 |
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 7:1 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Боруна (Царева ливада) | 7:1 |
Ботев (Дебелец) - Севлиево (Севлиево) | 0:3 |
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени) | 0:1 |
Академик (Свищов) - Лайтс (Велико Търново) | 3:5 |
V кръг |
5 март 2024, вторник, 15:00 ч: |
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца) | 0:3 |
XVI кръг |
2 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Ботев (Враца) - Лайтс (Велико Търново) | 4:0 |
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов) | 5:3 |
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен) | 3:2 |
Боруна (Царева ливада) - Ботев (Дебелец) | 0:7 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:6 |
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (Лясковец) | 7:2 |
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) | 2:1 |
IX кръг |
24 февруари 2024, събота, 12:00 ч: |
Монтана 1921 (Монтана) - Севлиево (Севлиево) | 8:1 |
XV кръг |
25 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) | 3:1 |
Литекс (Ловеч) - Левски (Лясковец) | 3:0* |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец) | 0:3 |
Боруна (Царева ливада) - Спартак (Плевен) | 0:4 |
Павликени (Павликени) - Лайтс (Велико Търново) | 4:2 |
XI кръг |
22 ноември 2023, сряда, 13:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) | 6:0 |
21 ноември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) | 2:0 |
Лато (Алеково) - Ботев (Дебелец) | 4:0 |
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) | 7:4 |
Монтана 1921 (Монтана) - Лайтс (Велико Търново) | 0:1 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) | 0:6 |
Боруна (Царева ливада) - Севлиево (Севлиево) | 0:10 |
XIV кръг |
18 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Лайтс (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) | 0:1 |
Академик (Свищов) - Боруна (Царева ливада) | 1:4 |
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 12:0 |
Ботев (Дебелец) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:2 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) | 6:0 |
Левски (Лясковец) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:7 |
Янтра 2019 (Габрово) - Лато (Алеково) | 5:0 |
XII кръг |
14 ноември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Лайтс (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 7:0 |
I кръг |
14 ноември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Лато (Алеково) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:4 |
XIII кръг |
11 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Враца) | 0:0 |
Лато (Алеково) - Левски (Лясковец) | 3:1 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) | 1:1 |
Литекс (Ловеч) - Ботев (Дебелец) | 1:2 |
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) | 1:3 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов) | 0:3 |
Боруна (Царева ливада) - Лайтс (Велико Търново) | 1:4 |
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени) | 1:0 |
XII кръг |
7 ноември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Севлиево (Севлиево) | 3:1 |
Академик (Свищов) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:5 |
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) | 5:0 |
Ботев (Дебелец) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:2 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Лато (Алеково) | 5:1 |
Левски (Лясковец) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:7 |
VII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) | 2:0 |
III кръг |
5 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Янтра 2019 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 11:0 |
X кръг |
31 октомври 2023, вторник, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Боруна (Царева ливада) | 9:0 |
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 8:0 |
Павликени (Павликени) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:0 |
Лайтс (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) | 4:1 |
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:9 |
Спартак (Плевен) - Лато (Алеково) | 4:1 |
Ботев (Дебелец) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:3 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (Лясковец) | 4:1 |
VII кръг |
24 октомври 2023, вторник, 13:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен) | 1:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 10:0 |
IX кръг |
21 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца) | 3:0 |
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец) | 1:4 |
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) | 0:1 |
Лато (Алеково) - Академик (Свищов) | 12:0 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Лайтс (Велико Търново) | 4:2 |
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени) | 0:1 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Боруна (Царева ливада) | 4:4 |
VIII кръг |
14 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Боруна (Царева ливада) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:5 |
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч) | 4:0 |
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:3 |
Лайтс (Велико Търново) - Лато (Алеково) | 1:1 |
Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово) | 1:10 |
Спартак (Плевен) - Левски (Лясковец) | 6:3 |
Ботев (Дебелец) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:3 |
VII кръг |
10 октомври 2023, вторник, 13:00 ч: |
Левски (Лясковец) - Академик (Свищов) | 6:3 |
Янтра 2019 (Габрово) - Лайтс (Велико Търново) | 0:0 |
Лато (Алеково) - Павликени (Павликени) | 4:3 |
VI кръг |
7 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) | 1:1 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч) | 1:5 |
Боруна (Царева ливада) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:7 |
Севлиево (Севлиево) - Лато (Алеково) | 4:1 |
Павликени (Павликени) - Янтра 2019 (Габрово) | 4:3 |
Лайтс (Велико Търново) - Левски (Лясковец) | 6:1 |
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:12 |
Спартак (Плевен) - Ботев (Дебелец) | 8:0 |
V кръг |
30 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Ботев (Дебелец) - Академик (Свищов) | 10:1 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Лайтс (Велико Търново) | 0:1 |
Левски (Лясковец) - Павликени (Павликени) | 1:7 |
Янтра 2019 (Габрово) - Севлиево (Севлиево) | 2:1 |
Лато (Алеково) - Боруна (Царева ливада) | 3:0 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 8:0 |
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:6 |
IV кръг |
23 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч) | 6:1 |
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:2 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково) | 0:11 |
Боруна (Царева ливада) - Янтра 2019 (Габрово) | 0:11 |
Севлиево (Севлиево) - Левски (Лясковец) | 12:2 |
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица) | 1:3 |
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Дебелец) | 13:0 |
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен) | 1:2 |
III кръг |
19 септември 2023, вторник, 13:00 ч: |
Академик (Свищов) - Ботев (Враца) | 1:9 |
Спартак (Плевен) - Лайтс (Велико Търново) | 2:3 |
Ботев (Дебелец) - Павликени (Павликени) | 1:3 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево) | 7:0 |
Левски (Лясковец) - Боруна (Царева ливада) | 9:1 |
Лато (Алеково) - Монтана 1921 (Монтана) | 2:3 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) | 13:0 |
II кръг |
16 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:5 |
Литекс (Ловеч) - Лато (Алеково) | 2:2 |
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) | 3:2 |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) | 3:5 |
Боруна (Царева ливада) - Локомотив (Горна Оряховица) | 0:9 |
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Дебелец) | 4:1 |
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен) | 3:2 |
Лайтс (Велико Търново) - Академик (Свищов) | 13:0 |
I кръг |
9 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Лайтс (Велико Търново) - Ботев (Враца) | 2:2 |
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени) | 1:3 |
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево) | 2:1 |
Ботев (Дебелец) - Боруна (Царева ливада) | 1:0 |
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш) | 13:0 |
Левски (Лясковец) - Монтана 1921 (Монтана) | 0:9 |
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) | 0:0 |