XI кръг |
30 март 2024, събота, 11:30 ч: |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив 2022 (Русе) | -:- |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Бенковски (Исперих) | -:- |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла) | -:- |
XII кръг |
6 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово) | -:- |
6 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | -:- |
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2009 (Сливо поле) | -:- |
Бенковски (Исперих) - Локомотив 2022 (Русе) | -:- |
XIII кръг |
13 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Исперих) | -:- |
13 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Локомотив 2022 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Бенковски (Бяла) | -:- |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Левски 2000 (Русе) | -:- |
XIV кръг |
20 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноломец 1919 (Попово) | -:- |
20 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Левски 2000 (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле) | -:- |
Бенковски (Бяла) - Локомотив 2022 (Русе) | -:- |
Бенковски (Исперих) - Кубрат 2016 (Кубрат) | -:- |
XV кръг |
27 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла) | -:- |
27 април 2024, събота, 11:30 ч: |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |
Локомотив 2022 (Русе) - Левски 2000 (Русе) | -:- |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | -:- |
XVI кръг |
11 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) | -:- |
11 май 2024, събота, 11:30 ч: |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Локомотив 2022 (Русе) | -:- |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла) | -:- |
Лудогорец 1945 (Разград) - Бенковски (Исперих) | -:- |
XVII кръг |
18 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Черноломец 1919 (Попово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) | -:- |
18 май 2024, събота, 11:30 ч: |
Бенковски (Исперих) - Бенковски (Бяла) | -:- |
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе) | -:- |
Локомотив 2022 (Русе) - Дунав 2009 (Сливо поле) | -:- |
XVIII кръг |
25 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Дунав 2009 (Сливо поле) - Черноломец 1919 (Попово) | -:- |
25 май 2024, събота, 11:30 ч: |
Филип Тотю 2018 (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат) | -:- |
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Исперих) | -:- |
Бенковски (Бяла) - Лудогорец 1945 (Разград) | -:- |