XXI кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
РД Спорт (София) - Септември (София) | 0:6 |
24 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Спортист 13 (София) | 7:0 |
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) | 3:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - УФК Ботев (София) | 0:0 |
24 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) | 4:0 |
Локомотив София 1929 (София) - Академия за футболно развитие (София) | 1:0 |
24 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:1 |
XX кръг |
20 март 2024, сряда, 14:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) | 1:3 |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 4:1 |
17 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) | 0:2 |
Спортист 13 (София) - Национал (София) | 1:3 |
17 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Септември (Симитли) - РД Спорт (София) | 0:1 |
17 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Септември (София) - Пирин (Благоевград) | 1:0 |
XVIII кръг |
13 март 2024, сряда, 14:00 ч: |
Беласица (Петрич) - УФК Ботев (София) | 2:0 |
XIX кръг |
10 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) | 0:1 |
Миньор (Перник) - Спортист 13 (София) | 6:0 |
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) | 3:1 |
УФК Ботев (София) - Академия за футболно развитие (София) | 0:1 |
10 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) | 5:0 |
9 март 2024, събота, 18:00 ч: |
Национал (София) - Септември (София) | 1:3 |
XVIII кръг |
6 март 2024, сряда, 15:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:0 |
3 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Септември (София) - Миньор (Перник) | 6:0 |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
РД Спорт (София) - Пирин (Благоевград) | 1:5 |
3 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Спортист 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) | 0:3 |
3 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София) | 2:0 |
1 март 2024, петък, 12:00 ч: |
Септември (Симитли) - Национал (София) | 3:0 |
XVII кръг |
28 февруари 2024, сряда, 13:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Беласица (Петрич) | 8:0 |
26 февруари 2024, понеделник, 15:00 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:0 |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Миньор (Перник) - Септември (Симитли) | 3:0 |
25 февруари 2024, неделя, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) | 7:0 |
24 февруари 2024, събота, 10:00 ч: |
Национал (София) - РД Спорт (София) | 0:3 |
23 февруари 2024, петък, 12:30 ч: |
УФК Ботев (София) - Чавдар (Етрополе) | 1:2 |
23 февруари 2024, петък, 12:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) | 1:1 |
XVI кръг |
18 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Академия за футболно развитие (София) | 0:5 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - УФК Ботев (София) | 6:1 |
Пирин (Благоевград) - Национал (София) | 6:0 |
18 февруари 2024, неделя, 13:00 ч: |
РД Спорт (София) - Миньор (Перник) | 1:0 |
18 февруари 2024, неделя, 11:00 ч: |
Спортист 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) | 0:1 |
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница) | 1:2 |
XV кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Академия за футболно развитие (София) | 0:1 |
2 декември 2023, събота, 12:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) | 6:1 |
1 декември 2023, петък, 14:00 ч: |
РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) | 0:3* |
Спортист 13 (София) - УФК Ботев (София) | 0:1 |
IV кръг |
29 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Септември (София) - Национал (София) | 2:1 |
XV кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:0* |
24 ноември 2023, петък, 14:30 ч: |
Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) | 2:1 |
24 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич) | 1:1 |
XIV кръг |
19 ноември 2023, неделя, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Спортист 13 (София) | 7:0 |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
УФК Ботев (София) - Септември (София) | 1:3 |
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) | 0:1 |
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) | 1:3 |
Миньор (Перник) - Национал (София) | 0:2 |
19 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) | 2:2 |
17 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:0 |
XIII кръг |
14 ноември 2023, вторник, 16:30 ч: |
Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) | 1:1 |
13 ноември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) | 1:0 |
12 ноември 2023, неделя, 16:00 ч: |
РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Септември (София) - Академия за футболно развитие (София) | 0:0 |
12 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Спортист 13 (София) - Беласица (Петрич) | 0:4 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) | 1:1 |
Септември (Симитли) - УФК Ботев (София) | 0:0 |
V кръг |
9 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Академия за футболно развитие (София) | 2:2 |
Национал (София) - Спортист 13 (София) | 5:1 |
XII кръг |
6 ноември 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Септември (Симитли) | 5:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) | 5:1 |
Беласица (Петрич) - Септември (София) | 2:5 |
УФК Ботев (София) - РД Спорт (София) | 2:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) | 1:3 |
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) | 4:1 |
2 ноември 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) | 3:2 |
XI кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:0 |
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) | 2:0 |
Септември (София) - Чавдар (Етрополе) | 2:0 |
Спортист 13 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:2 |
30 октомври 2023, понеделник, 13:00 ч: |
РД Спорт (София) - Академия за футболно развитие (София) | 0:4 |
27 октомври 2023, петък, 13:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - УФК Ботев (София) | 6:0 |
26 октомври 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София) | 0:2 |
X кръг |
23 октомври 2023, понеделник, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) | 0:1 |
22 октомври 2023, неделя, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Пирин (Благоевград) | 3:1 |
22 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) | 0:7 |
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) | 0:0 |
Беласица (Петрич) - РД Спорт (София) | 3:0 |
УФК Ботев (София) - Национал (София) | 5:2 |
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) | 1:1 |
VII кръг |
19 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Национал (София) - Чавдар (Етрополе) | 1:0 |
IX кръг |
15 октомври 2023, неделя, 15:00 ч: |
РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) | 5:1 |
15 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
Миньор (Перник) - УФК Ботев (София) | 0:3 |
Септември (София) - Спортист 13 (София) | 9:0 |
15 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:1 |
14 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Национал (София) - Академия за футболно развитие (София) | 1:2 |
13 октомври 2023, петък, 14:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) | 0:1 |
VIII кръг |
9 октомври 2023, понеделник, 12:00 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София) | 0:0 |
8 октомври 2023, неделя, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Миньор (Перник) | 3:0 |
8 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Спортист 13 (София) - Септември (Симитли) | 1:1 |
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) | 0:0 |
Беласица (Петрич) - Национал (София) | 4:1 |
УФК Ботев (София) - Марек 1915 (Дупница) | 1:1 |
8 октомври 2023, неделя, 13:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - РД Спорт (София) | 3:1 |
VII кръг |
3 октомври 2023, вторник, 14:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Академия за футболно развитие (София) | 3:2 |
1 октомври 2023, неделя, 15:00 ч: |
РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) | 5:2 |
1 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) | 0:1 |
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 4:0 |
1 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) | 2:2 |
Септември (Симитли) - Септември (София) | 3:1 |
VI кръг |
24 септември 2023, неделя, 14:30 ч: |
УФК Ботев (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:1 |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Септември (София) - РД Спорт (София) | 5:1 |
Спортист 13 (София) - Пирин (Благоевград) | 0:3 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София) | 2:5 |
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) | 5:2 |
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) | 0:1 |
24 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Локомотив София 1929 (София) | 2:2 |
V кръг |
21 септември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Беласица (Петрич) | 2:0 |
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) | 5:1 |
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:2 |
Пирин (Благоевград) - Септември (София) | 0:0 |
РД Спорт (София) - Септември (Симитли) | 3:0 |
IV кръг |
18 септември 2023, понеделник, 14:30 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - УФК Ботев (София) | 6:1 |
18 септември 2023, понеделник, 11:00 ч: |
Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) | 1:3 |
17 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Спортист 13 (София) - Миньор (Перник) | 3:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) | 2:5 |
Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:0 |
17 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) | 0:4 |
I кръг |
14 септември 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) | 3:1 |
III кръг |
10 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
УФК Ботев (София) - Беласица (Петрич) | 4:1 |
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) | 1:3 |
Миньор (Перник) - Септември (София) | 1:2 |
Национал (София) - Септември (Симитли) | 1:1 |
Пирин (Благоевград) - РД Спорт (София) | 5:2 |
10 септември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 13 (София) | 4:1 |
10 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:0 |
I кръг |
6 септември 2023, сряда, 18:00 ч: |
Миньор (Перник) - РД Спорт (София) | 1:4 |
6 септември 2023, сряда, 10:30 ч: |
УФК Ботев (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 4:0 |
II кръг |
3 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:7 |
Чавдар (Етрополе) - УФК Ботев (София) | 3:2 |
3 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
РД Спорт (София) - Национал (София) | 1:0 |
Септември (Симитли) - Миньор (Перник) | 0:0 |
Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) | 0:2 |
Беласица (Петрич) - Академия за футболно развитие (София) | 1:5 |
3 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) | 4:0 |
I кръг |
29 август 2023, вторник, 10:30 ч: |
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли) | 6:0 |
27 август 2023, неделя, 18:00 ч: |
Национал (София) - Пирин (Благоевград) | 1:0 |
27 август 2023, неделя, 15:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Чавдар (Етрополе) | 1:1 |
27 август 2023, неделя, 14:00 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 13 (София) | 2:1 |