XVI кръг |
21 април 2024, неделя, 14:40 ч: |
Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) | 0:0 |
21 април 2024, неделя, 13:15 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 2:0 |
21 април 2024, неделя, 11:50 ч: |
Национал II (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 4:1 |
21 април 2024, неделя, 10:25 ч: |
Левски II (София) - Елит София (София) | 2:1 |
21 април 2024, неделя, 09:00 ч: |
Витоша 13 (София) - Сердика (София) | 2:1 |
XV кръг |
14 април 2024, неделя, 14:40 ч: |
Славия 1913 II (София) - Олимпия ФК II (София) | 2:0 |
14 април 2024, неделя, 13:15 ч: |
Елит София (София) - Витоша 13 (София) | 1:3 |
14 април 2024, неделя, 11:50 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Левски II (София) | 0:8 |
14 април 2024, неделя, 10:25 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София) | 4:1 |
14 април 2024, неделя, 09:00 ч: |
Сердика (София) - Национал II (София) | 2:3 |
XIV кръг |
7 април 2024, неделя, 14:40 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Миньор (Перник) | 1:3 |
7 април 2024, неделя, 13:15 ч: |
Витоша 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 7:0 |
7 април 2024, неделя, 11:50 ч: |
Левски II (София) - Славия 1913 II (София) | 2:1 |
7 април 2024, неделя, 10:25 ч: |
ЦСКА (София) - Сердика (София) | 4:1 |
7 април 2024, неделя, 09:00 ч: |
Национал II (София) - Елит София (София) | 6:3 |
XIII кръг |
31 март 2024, неделя, 14:40 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Национал II (София) | 3:4 |
31 март 2024, неделя, 13:15 ч: |
Славия 1913 II (София) - Витоша 13 (София) | 1:2 |
31 март 2024, неделя, 11:50 ч: |
Миньор (Перник) - Левски II (София) | 1:2 |
31 март 2024, неделя, 10:25 ч: |
Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
XII кръг |
24 март 2024, неделя, 14:40 ч: |
ЦСКА (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 7:0 |
24 март 2024, неделя, 13:15 ч: |
Левски II (София) - Олимпия ФК II (София) | 2:0 |
24 март 2024, неделя, 11:50 ч: |
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) | 2:5 |
24 март 2024, неделя, 10:25 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София) | 5:1 |
24 март 2024, неделя, 09:00 ч: |
Национал II (София) - Славия 1913 II (София) | 2:2 |
XI кръг |
17 март 2024, неделя, 14:40 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Славия 1913 II (София) | -:- |
17 март 2024, неделя, 13:15 ч: |
Национал II (София) - Сердика (София) | -:- |
17 март 2024, неделя, 11:50 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) | 1:2 |
17 март 2024, неделя, 10:25 ч: |
Миньор (Перник) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) | -:- |
17 март 2024, неделя, 09:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Витоша 13 (София) | -:- |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:1 |
19 ноември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Левски II (София) - ЦСКА (София) | 4:1 |
19 ноември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Сердика (София) - Миньор (Перник) | 3:1 |
19 ноември 2023, неделя, 10:25 ч: |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК II (София) | 3:0 |
19 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Национал II (София) | 0:3 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) | 0:0 |
12 ноември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 0:1 |
12 ноември 2023, неделя, 11:50 ч: |
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) | 1:0 |
12 ноември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Национал II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 6:1 |
12 ноември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Сердика (София) | 2:3 |
VIII кръг |
6 ноември 2023, понеделник, 14:40 ч: |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ЦСКА (София) | 4:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 13:15 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Миньор (Перник) | 1:1 |
6 ноември 2023, понеделник, 11:50 ч: |
Сердика (София) - Кюстендил (Кюстендил) | 1:2 |
6 ноември 2023, понеделник, 10:25 ч: |
Славия 1913 II (София) - Олимпия ФК II (София) | 2:1 |
6 ноември 2023, понеделник, 09:00 ч: |
Витоша 13 (София) - Левски II (София) | 1:3 |
VII кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 14:40 ч: |
Левски II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 0:1 |
30 октомври 2023, понеделник, 13:15 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 II (София) | 2:0 |
30 октомври 2023, понеделник, 11:50 ч: |
ЦСКА (София) - Сердика (София) | 2:4 |
30 октомври 2023, понеделник, 10:25 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 2:2 |
30 октомври 2023, понеделник, 09:00 ч: |
Миньор (Перник) - Национал II (София) | 3:0 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:6 |
22 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Сердика (София) - Левски II (София) | 1:1 |
22 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Славия 1913 II (София) - ЦСКА (София) | 1:0 |
22 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) | 4:0 |
22 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Национал II (София) - Олимпия ФК II (София) | 3:0 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Левски II (София) - Славия 1913 II (София) | 2:2 |
15 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Национал II (София) | 3:4 |
15 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Витоша 13 (София) - Сердика (София) | 3:0 |
15 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Олимпия ФК II (София) - Миньор (Перник) | 0:0 |
15 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
ЦСКА (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 9:3 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 1:1 |
8 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:0 |
8 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Левски II (София) | 1:9 |
8 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
Славия 1913 II (София) - Витоша 13 (София) | 1:1 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 14:40 ч: |
Левски II (София) - Национал II (София) | 4:0 |
1 октомври 2023, неделя, 13:15 ч: |
ЦСКА (София) - Миньор (Перник) | 1:3 |
1 октомври 2023, неделя, 11:50 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпия ФК II (София) | 3:1 |
1 октомври 2023, неделя, 10:25 ч: |
Витоша 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 6:2 |
1 октомври 2023, неделя, 09:00 ч: |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 II (София) | 3:0 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 14:40 ч: |
Славия 1913 II (София) - Сердика (София) | 1:0 |
24 септември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Враждебна (кв.Враждебна, София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 1:5 |
24 септември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Национал II (София) - Витоша 13 (София) | 4:2 |
24 септември 2023, неделя, 10:25 ч: |
Миньор (Перник) - Левски II (София) | 1:1 |
24 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Олимпия ФК II (София) - ЦСКА (София) | 0:3 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 13:15 ч: |
Левски II (София) - Олимпия ФК II (София) | 2:1 |
17 септември 2023, неделя, 11:50 ч: |
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) | 0:7 |
17 септември 2023, неделя, 10:25 ч: |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Национал II (София) | 1:0 |
17 септември 2023, неделя, 09:00 ч: |
Сердика (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) | 3:0 |