XV кръг |
13 април 2024, събота, 15:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Бригада 2010 (Димитровград) | -:- |
XVI кръг |
11 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Минерал (Ягода) | 3:0* |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) | 3:0* |
Арена (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) | 3:2 |
Бригада 2010 (Димитровград) - Саяна (Хасково) | 4:1 |
11 април 2024, четвъртък, 14:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Овощник (Овощник) | 2:1 |
XV кръг |
7 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Минерал (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 |
4 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Овощник (Овощник) - ОФК Хасково (Хасково) | 4:3 |
Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:3* |
4 април 2024, четвъртък, 11:00 ч: |
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | 1:2 |
XIV кръг |
28 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Арена (Ямбол) - Верея (Стара Загора) | 3:0* |
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) | 3:1 |
Овощник (Овощник) - Саяна (Хасково) | 1:2 |
28 март 2024, четвъртък, 13:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 3:0 |
XIII кръг |
21 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Саяна (Хасково) - ОФК Хасково (Хасково) | 4:0 |
Загорец (Нова Загора) - Овощник (Овощник) | 0:0 |
Верея (Стара Загора) - Бригада 2010 (Димитровград) | 0:3* |
Минерал (Ягода) - Арена (Ямбол) | 0:7* |
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:0 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Арена (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 9:0 |
14 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора) | 3:0* |
Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора) | 3:1 |
14 март 2024, четвъртък, 13:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:2 |
Бригада 2010 (Димитровград) - Минерал (Ягода) | 6:0 |
IV кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково) | 4:2 |
X кръг |
9 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Минерал (Ягода) - Овощник (Овощник) | 0:3 |
VII кръг |
7 декември 2023, четвъртък, 14:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Бригада 2010 (Димитровград) | 5:2 |
IV кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Минерал (Ягода) | 3:0* |
XI кръг |
2 декември 2023, събота, 13:00 ч: |
Арена (Ямбол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 10:0 |
VI кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Минерал (Ягода) - Верея (Стара Загора) | 3:0* |
XI кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - ОФК Хасково (Хасково) | 3:0* |
Овощник (Овощник) - Верея (Стара Загора) | 4:1 |
Бригада 2010 (Димитровград) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:1 |
23 ноември 2023, четвъртък, 10:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Минерал (Ягода) | 4:0 |
VII кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 7:0 |
II кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Арена (Ямбол) - Минерал (Ягода) | 3:0* |
X кръг |
16 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Арена (Ямбол) | 0:7 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Бригада 2010 (Димитровград) | 3:5 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък) | 2:4 |
Верея (Стара Загора) - Саяна (Хасково) | 2:3 |
IX кръг |
9 ноември 2023, четвъртък, 15:30 ч: |
Овощник (Овощник) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 6:0 |
9 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора) | 0:0 |
Саяна (Хасково) - Минерал (Ягода) | 3:0* |
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 6:0 |
Бригада 2010 (Димитровград) - Арена (Ямбол) | 4:2 |
VIII кръг |
6 ноември 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Арена (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) | 4:2 |
2 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Овощник (Овощник) | 1:1 |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково) | 0:4 |
2 ноември 2023, четвъртък, 14:30 ч: |
Минерал (Ягода) - Загорец (Нова Загора) | 2:2 |
1 ноември 2023, сряда, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Бригада 2010 (Димитровград) | 0:8 |
VII кръг |
26 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - ОФК Хасково (Хасково) | 5:1 |
Овощник (Овощник) - Арена (Ямбол) | 1:2 |
26 октомври 2023, четвъртък, 15:30 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 3:1 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 13:30 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | 2:1 |
19 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Бригада 2010 (Димитровград) - Овощник (Овощник) | 4:0 |
Арена (Ямбол) - Саяна (Хасково) | 2:2 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) | 1:2 |
V кръг |
12 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Минерал (Ягода) - ОФК Хасково (Хасково) | 4:1 |
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 2:2 |
12 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Арена (Ямбол) | 0:2 |
Саяна (Хасково) - Бригада 2010 (Димитровград) | 6:1 |
Овощник (Овощник) - Розова долина (Казанлък) | 2:2 |
IV кръг |
5 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Бригада 2010 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора) | 8:0 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора) | 2:3 |
5 октомври 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Овощник (Овощник) | 0:5 |
III кръг |
28 септември 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Димитровград 1947 (Димитровград) - ОФК Хасково (Хасково) | 5:2 |
28 септември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Арена (Ямбол) | 1:2 |
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) | 0:2 |
Саяна (Хасково) - Овощник (Овощник) | 3:0 |
28 септември 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Минерал (Ягода) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:2 |
II кръг |
21 септември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Саяна (Хасково) | 0:7 |
Овощник (Овощник) - Загорец (Нова Загора) | 2:0 |
Бригада 2010 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) | 7:1 |
20 септември 2023, сряда, 17:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:7 |
I кръг |
14 септември 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арена (Ямбол) | 0:9 |
Минерал (Ягода) - Бригада 2010 (Димитровград) | 0:6 |
14 септември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) | 2:0 |
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | 0:3 |
14 септември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Загорец (Нова Загора) - Саяна (Хасково) | 0:7 |