XV кръг |
4 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Овощник (Овощник) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - Бригада 2010 (Димитровград) | -:- |
Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:-* |
Минерал (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- |
XVI кръг |
11 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Минерал (Ягода) | -:- |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) | -:-* |
Арена (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
Розова долина (Казанлък) - Овощник (Овощник) | -:- |
12 април 2024, петък, 15:00 ч: |
Бригада 2010 (Димитровград) - Саяна (Хасково) | -:- |
XVII кръг |
18 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Овощник (Овощник) - Бригада 2010 (Димитровград) | -:- |
Саяна (Хасково) - Арена (Ямбол) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- |
Верея (Стара Загора) - Минерал (Ягода) | -:-* |
XVIII кръг |
25 април 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора) | -:-* |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково) | -:- |
Арена (Ямбол) - Овощник (Овощник) | -:- |
26 април 2024, петък, 15:00 ч: |
Бригада 2010 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
XIX кръг |
2 май 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Бригада 2010 (Димитровград) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Розова долина (Казанлък) - Арена (Ямбол) | -:- |
Овощник (Овощник) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- |
Саяна (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- |
Загорец (Нова Загора) - Минерал (Ягода) | -:- |
XX кръг |
9 май 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) | -:-* |
Минерал (Ягода) - Саяна (Хасково) | -:- |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Овощник (Овощник) | -:- |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Арена (Ямбол) - Бригада 2010 (Димитровград) | -:- |
XXI кръг |
16 май 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Арена (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) | -:- |
Бригада 2010 (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | -:- |
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- |
Овощник (Овощник) - Минерал (Ягода) | -:- |
Саяна (Хасково) - Верея (Стара Загора) | -:-* |
XXII кръг |
23 май 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора) | -:- |
Верея (Стара Загора) - Овощник (Овощник) | -:-* |
Минерал (Ягода) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
Димитровград 1947 (Димитровград) - Бригада 2010 (Димитровград) | -:- |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Арена (Ямбол) | -:- |
XIII кръг |
ненасрочен: |
Минерал (Ягода) - Арена (Ямбол) | -:- |