XV кръг |
27 март 2024, сряда, 13:00 ч: |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Розова долина II (Казанлък) | 1:3 |
23 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Саяна (Хасково) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0* |
Верея (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 0:5 |
ФК Харманли (Харманли) - ФК Сливен (Сливен) | 0:2 |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Шампион (Ямбол) | 2:4 |
Миньор 2022 (Раднево) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 3:3 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) | 2:3 |
Арена (Ямбол) - ОФК Хасково (Хасково) | 1:2 |
XIV кръг |
21 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - Саяна (Хасково) | 3:5 |
XIII кръг |
20 март 2024, сряда, 15:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Шампион (Ямбол) | 1:4 |
XIV кръг |
17 март 2024, неделя, 11:30 ч: |
Шампион (Ямбол) - ФК Харманли (Харманли) | 4:4 |
17 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Арена (Ямбол) | 0:3* |
Розова долина (Казанлък) - Миньор 2022 (Раднево) | 4:3 |
16 март 2024, събота, 10:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:0 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 7:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 3:0* |
14 март 2024, четвъртък, 10:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Верея (Стара Загора) | 13:0 |
XIII кръг |
12 март 2024, вторник, 15:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 6:0 |
10 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Саяна (Хасково) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 5:1 |
ФК Харманли (Харманли) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 2:6 |
9 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Розова долина (Казанлък) | 0:6 |
Миньор 2022 (Раднево) - ОФК Хасково (Хасково) | 2:3 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Арена (Ямбол) | 1:2 |
9 март 2024, събота, 09:30 ч: |
Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) | 1:5 |
XI кръг |
2 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) | 0:3 |
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | 1:2 |
IX кръг |
6 декември 2023, сряда, 15:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 3:1 |
XII кръг |
2 декември 2023, събота, 11:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Саяна (Хасково) | 1:0 |
25 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Розова долина II (Казанлък) | 0:0 |
25 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 1:2 |
Арена (Ямбол) - Миньор 2022 (Раднево) | 17:0 |
ОФК Хасково (Хасково) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 10:0 |
Розова долина (Казанлък) - ФК Харманли (Харманли) | 3:2 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Верея (Стара Загора) | 6:1 |
Шампион (Ямбол) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 0:8 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 11:30 ч: |
Саяна (Хасково) - Шампион (Ямбол) | 12:0 |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Арена (Ямбол) | 0:9 |
18 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 1:0 |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 2:2 |
Миньор 2022 (Раднево) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:8 |
17 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
ФК Харманли (Харманли) - ОФК Хасково (Хасково) | 0:2 |
VII кръг |
15 ноември 2023, сряда, 15:00 ч: |
Шампион (Ямбол) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 1:6 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Саяна (Хасково) | 0:3 |
11 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Миньор 2022 (Раднево) | 8:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 9:3 |
Арена (Ямбол) - ФК Харманли (Харманли) | 3:0* |
ОФК Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора) | 5:0 |
Шампион (Ямбол) - Розова долина II (Казанлък) | 0:7 |
ФК Сливен (Сливен) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 4:1 |
10 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 2:6 |
IV кръг |
8 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Шампион (Ямбол) | 5:3 |
IX кръг |
5 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
ФК Харманли (Харманли) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 0:2 |
4 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 0:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Шампион (Ямбол) | 5:0 |
Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | 9:2 |
Арсенал 2000 (Казанлък) - ОФК Хасково (Хасково) | 4:1 |
Верея (Стара Загора) - Арена (Ямбол) | 2:7 |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Миньор 2022 (Раднево) | 3:0 |
VIII кръг |
1 ноември 2023, сряда, 13:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Саяна (Хасково) | 1:3 |
III кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - ОФК Хасково (Хасково) | 2:2 |
VIII кръг |
28 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 3:0* |
Миньор 2022 (Раднево) - ФК Харманли (Харманли) | 7:1 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора) | 6:1 |
Арена (Ямбол) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 9:2 |
Розова долина (Казанлък) - Розова долина II (Казанлък) | 0:4 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 1:1 |
25 октомври 2023, сряда, 14:00 ч: |
Шампион (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) | 1:9 |
I кръг |
25 октомври 2023, сряда, 14:00 ч: |
ОФК Хасково (Хасково) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 9:0 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
ФК Харманли (Харманли) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 7:1 |
21 октомври 2023, събота, 11:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 2:2 |
21 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Розова долина (Казанлък) | 4:1 |
Саяна (Хасково) - Арена (Ямбол) | 2:3 |
Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:0 |
21 октомври 2023, събота, 09:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Миньор 2022 (Раднево) | 2:0 |
20 октомври 2023, петък, 15:30 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - ОФК Хасково (Хасково) | 1:0 |
I кръг |
18 октомври 2023, сряда, 16:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Арена (Ямбол) | 2:7 |
V кръг |
16 октомври 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 1:0 |
VI кръг |
14 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - ФК Харманли (Харманли) | 6:1 |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Верея (Стара Загора) | 2:1 |
Миньор 2022 (Раднево) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 1:2 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково) | 0:2 |
Арена (Ямбол) - Розова долина II (Казанлък) | 7:1 |
ОФК Хасково (Хасково) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 1:1 |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Шампион (Ямбол) | 9:3 |
13 октомври 2023, петък, 16:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) | 0:5 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 4:2 |
7 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Шампион (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) | 3:3 |
ФК Сливен (Сливен) - ОФК Хасково (Хасково) | 7:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Арена (Ямбол) | 0:0 |
Розова долина II (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 4:0 |
Саяна (Хасково) - Миньор 2022 (Раднево) | 12:0 |
Верея (Стара Загора) - ФК Харманли (Харманли) | 3:0 |
IV кръг |
3 октомври 2023, вторник, 09:30 ч: |
Арена (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) | 4:3 |
1 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:3 |
1 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
ФК Харманли (Харманли) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 0:4 |
30 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Верея (Стара Загора) | 3:0* |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Саяна (Хасково) | 1:12 |
Миньор 2022 (Раднево) - Розова долина II (Казанлък) | 0:10 |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 0:5 |
I кръг |
27 септември 2023, сряда, 16:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - Верея (Стара Загора) | 8:0 |
III кръг |
22 септември 2023, петък, 12:00 ч: |
Розова долина II (Казанлък) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 6:0 |
22 септември 2023, петък, 11:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 5:0 |
22 септември 2023, петък, 10:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 2:0 |
Шампион (Ямбол) - Арена (Ямбол) | 0:10 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - Миньор 2022 (Раднево) | 8:0 |
Саяна (Хасково) - ФК Харманли (Харманли) | 3:0* |
Арсенал 2000 (Казанлък) - Верея (Стара Загора) | 5:0 |
I кръг |
19 септември 2023, вторник, 14:30 ч: |
Саяна (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 3:0 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Шампион (Ямбол) | 2:4 |
ОФК Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) | 3:1 |
16 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
ФК Харманли (Харманли) - Розова долина II (Казанлък) | 3:0 |
16 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Арсенал 2000 (Казанлък) | 3:4 |
Верея (Стара Загора) - Саяна (Хасково) | 0:6 |
Чирпан 1929 II (Чирпан) - Чирпан 1929 (Чирпан) | 0:9 |
Миньор 2022 (Раднево) - ФК Сливен (Сливен) | 0:18 |
Арена (Ямбол) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 6:2 |
I кръг |
13 септември 2023, сряда, 16:00 ч: |
ФК Сливен (Сливен) - Чирпан 1929 II (Чирпан) | 9:0 |
9 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 5:0 |
Шампион (Ямбол) - Миньор 2022 (Раднево) | 6:0 |
Чирпан 1929 (Чирпан) - ФК Харманли (Харманли) | 8:0 |