XVII кръг |
24 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - София лейдис 2021 (София) | 7:2 |
24 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - НСА (София) | 0:4 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) | 2:0 |
23 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) | 5:1 |
23 март 2024, събота, 12:00 ч: |
ЛП Супер спорт (София) - Пирин (Благоевград) | 4:1 |
XVI кръг |
17 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора) | 0:7 |
16 март 2024, събота, 13:00 ч: |
НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 6:0 |
Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) | 3:0 |
XV кръг |
10 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - София лейдис 2021 (София) | 6:0 |
10 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 1:3 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) | 2:2 |
9 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) | 5:1 |
Спортика (Благоевград) - НСА (София) | 1:3 |
XIV кръг |
3 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) | 3:0 |
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) | 1:0 |
3 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Спортика (Благоевград) | 0:3 |
2 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) | 0:9 |
2 март 2024, събота, 12:00 ч: |
НСА (София) - Пълдин (Пловдив) | 2:1 |
XII кръг |
25 февруари 2024, неделя, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - ЛП Супер спорт (София) | 0:0 |
София лейдис 2021 (София) - Дунав от Русе (Русе) | 0:2 |
II кръг |
17 декември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) | 0:2 |
XII кръг |
17 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) | 2:0 |
VI кръг |
17 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) | 6:0 |
XII кръг |
14 декември 2023, четвъртък, 14:30 ч: |
Спортика (Благоевград) - Пирин (Благоевград) | 4:0 |
XIII кръг |
10 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) | 0:3 |
9 декември 2023, събота, 12:00 ч: |
ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) | 1:3 |
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 |
9 декември 2023, събота, 11:00 ч: |
Енко (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) | 2:1 |
VIII кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
НСА (София) - Енко (Пловдив) | 7:0 |
I кръг |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) | 3:1 |
XIII кръг |
2 декември 2023, събота, 11:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Пълдин (Пловдив) | 0:1 |
30 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
НСА (София) - София лейдис 2021 (София) | 7:0 |
XII кръг |
25 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 4:0 |
X кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 7:0 |
VIII кръг |
21 ноември 2023, вторник, 15:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) | 0:0 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - НСА (София) | 0:3 |
19 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - София лейдис 2021 (София) | 2:2 |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 2:0 |
Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) | 0:3 |
Пирин (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) | 0:5 |
VII кръг |
15 ноември 2023, сряда, 13:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) | 4:0 |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 13:00 ч: |
София лейдис 2021 (София) - Пирин (Благоевград) | 0:2 |
12 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Стара Загора) | 1:2 |
11 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) | 1:1 |
11 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) | 3:0 |
II кръг |
11 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 |
VI кръг |
7 ноември 2023, вторник, 12:00 ч: |
Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 |
IX кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) | 1:0 |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Дунав от Русе (Русе) | 3:1 |
4 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) | 8:0 |
Пирин (Благоевград) - НСА (София) | 0:1 |
4 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Енко (Пловдив) - София лейдис 2021 (София) | 5:0 |
VIII кръг |
28 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
София лейдис 2021 (София) - ЛП Супер спорт (София) | 0:1 |
28 октомври 2023, събота, 15:30 ч: |
Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) | 3:4 |
28 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Пирин (Благоевград) | 0:0 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Енко (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) | 2:0 |
21 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 1:3 |
VI кръг |
21 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
София лейдис 2021 (София) - Локомотив (Стара Загора) | 1:8 |
VII кръг |
21 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Спортика (Благоевград) | 5:4 |
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) | 0:2 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 14:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) | 2:0 |
15 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - ЛП Супер спорт (София) | 1:2 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) | 1:3 |
7 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) | 3:4 |
ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 0:2 |
Енко (Пловдив) - Пирин (Благоевград) | 0:3 |
7 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - София лейдис 2021 (София) | 10:1 |
I кръг |
4 октомври 2023, сряда, 11:00 ч: |
Спортика (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) | 10:0 |
IV кръг |
30 септември 2023, събота, 15:00 ч: |
Дунав от Русе (Русе) - Локомотив (Стара Загора) | 0:7 |
30 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Пирин (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) | 1:2 |
30 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
НСА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) | 2:0 |
30 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) | 1:1 |
28 септември 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
София лейдис 2021 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) | 0:7 |
III кръг |
17 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) | 0:3 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Спортика (Благоевград) - София лейдис 2021 (София) | 6:0 |
16 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) | 8:0 |
Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 7:2 |
ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) | 4:1 |
II кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
НСА (София) - Спортика (Благоевград) | 2:1 |
10 септември 2023, неделя, 16:00 ч: |
Севлиево лейдис (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград) | 2:2 |
10 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
София лейдис 2021 (София) - Пълдин (Пловдив) | 0:9 |
I кръг |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) | 6:0 |
2 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Пълдин (Пловдив) - НСА (София) | 1:4 |
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) | 0:1 |