Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:3
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:0
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 6:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:4
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
21.09.2016 16:00 1-ви мач Г Септември (Симитли) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2016 18:00 - Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
23.07.2016 10:30 - Д Пирин /юн.ст./ (Бл) 3:1
27.07.2016 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 5:2
30.07.2016 10:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:2