Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Чепинец (Велинград) 5:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
23.11.2016 14:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
03.11.2016 17:00 14 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
30.11.2016 14:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Чепинец (Велинград) 5:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:0
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Финал
24.08.2016 17:30 1-ви мач Д Пирин (Гоце Делчев) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Благоевград / 1/2 финали
28.09.2016 16:00 1-ви мач Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
(5:4)
Област Благоевград / Финал
13.10.2016 16:00 1-ви мач Г Септември (Симитли) 3:2
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
19.02.2017 14:00 1-ви мач Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
Югозападна България
29.03.2017 16:00 1-ви мач Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2016 18:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 14:00 - Д Огражден 1955 (Първомай) 5:1