Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
31.07.2016 19:00 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
07.08.2016 19:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
13.08.2016 21:15 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
21.08.2016 21:15 4 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0
28.08.2016 19:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
10.09.2016 21:15 6 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:1
17.09.2016 19:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
26.09.2016 20:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
02.10.2016 17:45 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
15.10.2016 16:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
22.10.2016 17:30 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
30.10.2016 17:30 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
04.11.2016 17:30 13 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
20.11.2016 17:30 14 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:1
26.11.2016 15:15 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
30.11.2016 17:30 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
03.12.2016 17:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
10.12.2016 15:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
14.12.2016 17:30 19 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:0
18.02.2017 15:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
25.02.2017 17:30 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
28.02.2017 15:00 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
04.03.2017 14:30 23 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
12.03.2017 15:00 24 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
19.03.2017 17:30 25 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
01.04.2017 17:30 26 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
Втора фаза / Първа шестица
09.04.2017 17:30 27 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0
14.04.2017 20:00 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
21.04.2017 20:00 29 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
29.04.2017 17:00 30 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
07.05.2017 17:30 31 кръг Г Черно море (Варна) -:-
12.05.2017 20:00 32 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
17.05.2017 33 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
20.05.2017 34 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
27.05.2017 35 кръг Г ЦСКА (София) -:-
31.05.2017 36 кръг Д Черно море (Варна) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.09.2016 16:00 1-ви мач Г Царско село 2015 (София) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2016 19:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 2:3
(прод.)
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
14.07.2016 21:00 1-ви мач Г Марибор (Марибор, Словения, 1) 0:0
21.07.2016 20:00 реванш Д Марибор (Марибор, Словения, 1) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2016 19:00 - Д Септември (София) 3:1
29.06.2016 18:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 3:2
03.07.2016 21:00 - Г Радник (Сурдулица, Сърбия, 1) 0:0
07.07.2016 19:00 - Д Черно море (Варна) 1:0
27.07.2016 19:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
06.09.2016 17:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:1
08.10.2016 19:00 - Д Галатасарай (Истанбул, Турция, 1) 0:2
12.11.2016 16:00 - Д Септември (София) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2017 18:30 - Д Виторул (Констанца, Румъния, 1) 1:2
29.01.2017 15:00 - Д Уйпещ (Будапеща, Унгария, 1) 2:1
02.02.2017 14:45 - Д Уфа (Уфа, Русия, 1) 1:0
05.02.2017 15:00 - Д Теплице (Теплице, Чехия, 1) 0:1
08.02.2017 16:00 - Д Партизан (Белград, Сърбия, 1) 1:1