Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.07.2016 21:15 1 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
06.08.2016 19:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
14.08.2016 21:15 3 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 5:1
20.08.2016 19:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
27.08.2016 21:15 5 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
11.09.2016 21:15 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:2
18.09.2016 19:00 7 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
25.09.2016 19:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0
01.10.2016 17:30 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
15.10.2016 16:30 10 кръг Д Левски (София) 1:1
21.10.2016 20:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0
29.10.2016 17:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
05.11.2016 15:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
19.11.2016 15:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
27.11.2016 17:45 15 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
01.12.2016 17:30 16 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:0
04.12.2016 17:30 17 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
11.12.2016 15:00 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
16.12.2016 14:30 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
19.02.2017 12:30 20 кръг Г Черно море (Варна) 2:0
25.02.2017 15:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
28.02.2017 17:30 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
04.03.2017 14:30 23 кръг Г Левски (София) 1:2
11.03.2017 17:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
18.03.2017 15:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
01.04.2017 20:00 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
Втора фаза / Първа шестица
08.04.2017 20:00 27 кръг Д Черно море (Варна) 3:1
13.04.2017 19:30 28 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
23.04.2017 20:00 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
29.04.2017 17:00 30 кръг Г Левски (София) 3:0
07.05.2017 20:00 31 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
13.05.2017 17:30 32 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
17.05.2017 20:00 33 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
20.05.2017 20:00 34 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
28.05.2017 18:30 35 кръг Д Левски (София) -:-
31.05.2017 20:00 36 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 1-ви мач Г Локомотив 1929 (София) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2016 18:00 - Г Спартак (Плевен) 0:1
02.07.2016 19:00 - Г Легия (Варшава, Полша, 1) 1:0
07.07.2016 19:15 - Д Краснодар (Краснодар, Русия, 1) 2:5
10.07.2016 18:00 - Д Динамо (Киев, Украйна, 1) 0:3
14.07.2016 19:00 - Г Интернационале (Милано, Италия, 1) 2:1
23.07.2016 18:00 - Д Удинезе (Удине, Италия, 1) 0:0
08.10.2016 17:00 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 4:0
12.11.2016 15:00 - Г Царско село 2015 (София) 1:0
12.11.2016 16:00 - Д Хоризонт (Турново, Македония, 2) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2017 17:00 - Д Локомотив (Москва, Русия, 1) 2:1
26.01.2017 13:00 - Д Рубин (Казан, Русия, 1) 2:4
30.01.2017 13:00 - Д Динамо (Киев, Украйна, 1) 2:2
01.02.2017 17:40 - Д Сувон Блууингс (Сувон, Кор, 1) 0:4
03.02.2017 17:00 - Г Сьондерюске (Хадерслев, Дания, 1) 0:1
11.02.2017 13:00 - Д Шкендия (Тетово, Македония, 1) 8:1
24.03.2017 14:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0