Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.11.2016 17:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
07.08.2016 21:15 2 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
13.08.2016 19:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
21.08.2016 19:00 4 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:1
26.08.2016 21:15 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
12.09.2016 20:00 6 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
18.09.2016 21:15 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:0
25.09.2016 19:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
30.09.2016 20:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
16.10.2016 17:30 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:4
22.10.2016 17:30 11 кръг Г Левски (София) 0:2
29.10.2016 20:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
02.11.2016 17:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
19.11.2016 17:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
27.11.2016 12:30 15 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
01.12.2016 15:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
04.12.2016 15:00 17 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:0
12.12.2016 17:30 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
15.12.2016 15:00 19 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
17.02.2017 17:30 20 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
25.02.2017 15:00 21 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
02.03.2017 15:00 22 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
06.03.2017 17:30 23 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
12.03.2017 15:00 24 кръг Д Левски (София) 1:0
17.03.2017 17:30 25 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:0
01.04.2017 15:00 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
08.04.2017 17:45 27 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
14.04.2017 18:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
21.04.2017 17:30 29 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:0
29.04.2017 20:00 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
06.05.2017 20:00 31 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
11.05.2017 19:30 32 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 1-ви мач Г Септември (София) 0:2
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
30.06.2016 20:30 1-ви мач Д Радник (Биелина, Босна и Херцеговина, 1) 0:0
07.07.2016 19:00 реванш Г Радник (Биелина, Босна и Херцеговина, 1) 2:0
Втори квалификационен кръг
14.07.2016 20:30 1-ви мач Д ХИК (Хелзинки, Финландия, 1) 1:1
21.07.2016 19:00 реванш Г ХИК (Хелзинки, Финландия, 1) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2016 19:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
27.07.2016 18:30 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
29.07.2016 18:30 - Д Спартак (Плевен) 3:1
03.09.2016 18:00 - Д Созопол (Созопол) 5:1
08.10.2016 15:30 - Д Верея (Стара Загора) 0:1
08.10.2016 16:30 - Д Ботев (Гълъбово) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2017 14:00 - Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:0
20.01.2017 14:00 - Д Поморие (Поморие) 1:1
24.03.2017 15:00 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0