Втора професионална лига |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-07-15 18:30 | 1 кръг | Г | Септември (София) | 0:2 |
2023-07-22 19:30 | 2 кръг | Д | Добруджа 1919 (Добрич) | 1:1 |
2023-07-29 18:30 | 3 кръг | Г | Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:2 |
2023-08-05 19:30 | 4 кръг | Д | Монтана 1921 (Монтана) | 0:1 |
2023-08-13 19:30 | 5 кръг | Г | Черноморец (Балчик) | 0:3 |
2023-08-20 18:00 | 6 кръг | Г | Марек 1915 (Дупница) | 1:1 |
2023-08-28 19:30 | 7 кръг | Д | Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:0 |
2023-09-01 17:00 | 8 кръг | Г | Спартак (Плевен) | 1:4 |
2023-09-18 19:00 | 9 кръг | Д | ФК ЦСКА 1948 II (София) | 3:0 |
2023-09-23 17:00 | 10 кръг | Г | Спортист 2009 (Своге) | 1:0 |
2023-09-29 19:30 | 11 кръг | Д | Янтра 2019 (Габрово) | 0:0 |
2023-10-03 16:00 | 12 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:2 |
2023-10-07 16:00 | 13 кръг | Д | Бдин 1923 (Видин) | 0:1 |
2023-10-20 16:00 | 14 кръг | Г | Беласица (Петрич) | 1:0 |
2023-10-25 14:45 | 15 кръг | Д | Спартак 1918 (Варна) | 1:2 |
2023-11-07 14:30 | 16 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 0:1 |
2023-11-12 14:30 | 17 кръг | Д | Дунав от Русе (Русе) | 1:0 |
2023-11-27 16:00 | 18 кръг | Д | Септември (София) | 1:0 |
2023-12-01 14:00 | 19 кръг | Г | Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 |
2023-12-10 14:00 | 20 кръг | Д | Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:0 |
2024-02-16 14:45 | 21 кръг | Г | Монтана 1921 (Монтана) | 1:2 |
2024-02-24 14:00 | 22 кръг | Д | Черноморец (Балчик) | 1:1 |
2024-03-02 15:30 | 23 кръг | Д | Марек 1915 (Дупница) | 2:1 |
2024-03-09 15:30 | 24 кръг | Г | Лудогорец 1945 II (Разград) | 0:3 |
2024-03-15 13:45 | 25 кръг | Д | Спартак (Плевен) | 0:0 |
2024-04-01 17:00 | 26 кръг | Г | ФК ЦСКА 1948 II (София) | 0:1 |
2024-04-06 17:00 | 27 кръг | Д | Спортист 2009 (Своге) | 0:0 |
2024-04-13 17:00 | 28 кръг | Г | Янтра 2019 (Габрово) | 2:1 |
2024-04-20 17:00 | 29 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | -:- |
2024-04-27 | 30 кръг | Г | Бдин 1923 (Видин) | -:- |
2024-05-04 | 31 кръг | Д | Беласица (Петрич) | -:- |
2024-05-11 | 32 кръг | Г | Спартак 1918 (Варна) | -:- |
2024-05-18 | 33 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | -:- |
2024-05-25 | 34 кръг | Г | Дунав от Русе (Русе) | -:- |
Купа на България |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Предварителен кръг |
2023-09-06 16:00 | 1-ви мач | Г | Светкавица Търговище (Търговище) | 4:1 |
Първи кръг (1/16 финали) |
2023-10-31 17:30 | 1-ви мач | Д | Черно море (Варна) | 1:0 |
Втори кръг (1/8 финали) |
2023-12-05 14:00 | 1-ви мач | Г | Арда 1924 (Кърджали) | 1:4 |
Приятелски срещи: Лято-есен |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-06-24 18:00 | - | Г | Ботев (Враца) | 2:0 |
2023-07-01 18:00 | - | Г | Янтра 2019 (Габрово) | 2:3 |
2023-07-05 18:00 | - | Д | Дунав (Лом) | 4:0 |
2023-07-08 18:00 | - | Д | Етър ВТ (Велико Търново) | 1:1 |
2023-08-17 17:00 | - | Д | Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:1 |
2023-09-09 10:30 | - | Г | ЦСКА (София) | 1:5 |
2023-10-14 11:00 | - | Г | ЦСКА (София) | 1:5 |
Приятелски срещи: Зима-пролет |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2024-01-12 13:00 | - | Г | ЦСКА (София) | 3:5 |
2024-01-19 14:00 | - | Д | Етър ВТ (Велико Търново) | 1:2 |
2024-01-25 17:00 | - | Г | Вихър (Славяново) | 4:0 |
2024-01-27 13:00 | - | Д | Спартак (Плевен) | 3:1 |
2024-02-03 13:00 | - | Д | Павликени (Павликени) | 3:0 |
2024-02-08 15:00 | - | Д | Левски 2007 (Левски) | 3:0 |
2024-02-27 14:00 | - | Д | Севлиево (Севлиево) | 2:1 |
2024-03-22 14:00 | - | Г | Етър ВТ (Велико Търново) | 1:1 |