Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 3:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
23.11.2016 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Септември (Симитли) 1:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:3
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 4:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:2
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.10.2016 16:00 1-ви мач Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
03.08.2016 10:30 - Г Славия 1913 (София) 1:3