Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
30.07.2016 21:15 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
05.08.2016 19:00 2 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:1
12.08.2016 21:15 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
19.08.2016 19:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
27.08.2016 17:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 3:0
11.09.2016 21:15 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
18.09.2016 21:15 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
24.09.2016 21:15 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
02.10.2016 17:45 9 кръг Г Левски (София) 0:2
16.10.2016 20:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
21.10.2016 17:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
28.10.2016 20:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:5
02.11.2016 15:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
19.11.2016 13:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
27.11.2016 15:15 15 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
30.11.2016 13:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
03.12.2016 15:00 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
11.12.2016 17:30 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
16.12.2016 14:30 19 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
17.02.2017 17:30 20 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
24.02.2017 17:30 21 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0
28.02.2017 15:00 22 кръг Д Левски (София) 2:2
04.03.2017 12:30 23 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1
10.03.2017 17:30 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
18.03.2017 17:30 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:2
02.04.2017 17:30 26 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
Втора фаза / Първа шестица
09.04.2017 20:00 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:0
15.04.2017 16:30 28 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
21.04.2017 20:00 29 кръг Г Левски (София) 1:1
28.04.2017 17:30 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
07.05.2017 20:00 31 кръг Г ЦСКА (София) -:-
12.05.2017 17:30 32 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.05.2017 33 кръг Г Черно море (Варна) -:-
20.05.2017 34 кръг Д Левски (София) -:-
27.05.2017 35 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
31.05.2017 36 кръг Д ЦСКА (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 1-ви мач Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
(8:7)
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2016 15:00 1-ви мач Г Септември (София) 2:0
Трети кръг (1/4 финали)
06.04.2017 20:00 1-ви мач Г Верея (Стара Загора) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2016 19:00 - Г Берое (Стара Загора) 1:1
29.06.2016 18:30 - Г Левски (София) 2:3
02.07.2016 18:30 - Г Септември (София) 1:1
06.07.2016 18:00 - Г Вихър (Славяново) 4:0
09.07.2016 11:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
16.07.2016 19:00 - Г Волунтари (Волунтари, Румъния, 1) 0:3
23.07.2016 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
01.09.2016 18:00 - Г Динамо (Букурещ, Румъния, 1) 2:3
05.10.2016 16:00 - Г Черноломец 04 (Попово) 4:1
08.10.2016 16:30 - Г Волунтари (Волунтари, Румъния, 1) 1:4
12.11.2016 14:00 - Г Конкордия (Кяжна, Румъния, 1) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2017 15:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
10.02.2017 15:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
24.03.2017 15:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0