Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
28.08.2016 19:30 3 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:1
31.08.2016 19:30 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:1
23.11.2016 14:00 13 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:0
03.11.2016 17:00 14 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
20.11.2016 17:00 16 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:0
29.03.2017 15:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
29.04.2017 14:00 28 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:0
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
21.09.2016 16:00 1-ви мач Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
Област Благоевград / 1/2 финали
29.09.2016 16:00 1-ви мач Г Пирин (Гоце Делчев) 4:1
Област Благоевград / Финал
13.10.2016 16:00 1-ви мач Д Беласица (Петрич) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2016 11:00 - Г Пирин (Гоце Делчев) 1:0
30.07.2016 10:30 - Г Септември (София) 0:5