Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:4
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
16.11.2016 14:00 12 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
23.11.2016 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:0
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:2
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
24.08.2016 17:30 1-ви мач Г Дружба (Мещица) 4:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
07.09.2016 17:00 1-ви мач Г Пирин (Гоце Делчев) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
21.09.2016 17:00 1-ви мач Г Германея (Сапарева баня) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2016 18:45 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 0:3
16.07.2016 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
20.07.2016 18:30 - Г Оборище (Панагюрище) 2:3
23.07.2016 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
30.07.2016 10:30 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1