Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
31.08.2016 19:30 4 кръг Г Септември (Симитли) 2:3
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:3
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:1
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:2
30.11.2016 14:00 15 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
29.03.2017 15:00 21 кръг Д Септември (Симитли) 0:4
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:4
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:2
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 1-ви мач Г Мирково (Мирково) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 10:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
23.07.2016 10:30 - Д Велбъжд (Кюстендил) 0:0