Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Чепинец (Велинград) 6:2
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:0
23.11.2016 14:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
29.03.2017 15:00 20 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
12.04.2017 17:00 21 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:3
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:2
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:2
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
18.08.2016 17:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 1-ви мач Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2