Югозападна Трета лига |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-08-05 18:00 | 1 кръг | Д | Левски II (София) | 2:0 |
2023-08-12 18:00 | 2 кръг | Г | Балкан 1929 (Ботевград) | 1:1 |
2023-08-16 18:00 | 3 кръг | Д | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 3:3 |
2023-08-19 18:00 | 4 кръг | Г | Сливнишки герой (Сливница) | 0:0 |
2023-08-26 18:00 | 5 кръг | Д | Септември II (София) | 3:0 |
2023-09-02 17:00 | 6 кръг | Г | Миньор (Перник) | 1:3 |
2023-09-06 17:00 | 7 кръг | Д | Септември (Симитли) | 1:0 |
2023-09-09 17:00 | 8 кръг | Г | Кюстендил (Кюстендил) | 0:1 |
2023-09-16 17:00 | 9 кръг | Д | Вихрен (Сандански) | 1:2 |
2023-09-23 17:00 | 10 кръг | Д | Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:1 |
2023-09-30 17:00 | 11 кръг | Г | Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:3 |
2023-10-07 16:00 | 12 кръг | Д | Чавдар (Етрополе) | 2:2 |
2023-10-14 16:00 | 13 кръг | Г | Хебър 1918 II (Пазарджик) | 3:1 |
2023-10-21 16:00 | 14 кръг | Д | Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 |
2023-10-27 16:00 | 15 кръг | Г | Оборище (Панагюрище) | 0:0 |
2023-11-03 14:00 | 16 кръг | Д | Славия 1913 II (София) | 2:1 |
2023-11-11 12:00 | 17 кръг | Г | ЦСКА II (София) | 1:2 |
2023-11-18 14:00 | 18 кръг | Д | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 1:1 |
2023-11-25 14:00 | 19 кръг | Г | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:1 |
2024-02-17 14:00 | 20 кръг | Г | Левски II (София) | 1:5 |
2024-02-24 14:00 | 21 кръг | Д | Балкан 1929 (Ботевград) | 1:0 |
2024-03-02 15:00 | 22 кръг | Г | ФК ЦСКА 1948 III (София) | 1:3 |
2024-03-06 15:00 | 23 кръг | Д | Сливнишки герой (Сливница) | 1:0 |
2024-03-10 15:00 | 24 кръг | Г | Септември II (София) | 1:3 |
2024-03-16 15:00 | 25 кръг | Д | Миньор (Перник) | 0:1 |
2024-03-23 15:00 | 26 кръг | Г | Септември (Симитли) | 0:0 |
2024-03-30 15:00 | 27 кръг | Д | Кюстендил (Кюстендил) | 0:1 |
2024-04-06 16:00 | 28 кръг | Г | Вихрен (Сандански) | 2:5 |
2024-04-13 16:00 | 29 кръг | Г | Ботев 1937 (Ихтиман) | 0:1 |
2024-04-20 16:00 | 30 кръг | Д | Рилски спортист 2011 (Самоков) | -:- |
2024-04-27 16:00 | 31 кръг | Г | Чавдар (Етрополе) | -:- |
2024-05-01 18:00 | 32 кръг | Д | Хебър 1918 II (Пазарджик) | -:- |
2024-05-08 18:00 | 33 кръг | Г | Пирин 1941 (Разлог) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 34 кръг | Д | Оборище (Панагюрище) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 35 кръг | Г | Славия 1913 II (София) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 36 кръг | Д | ЦСКА II (София) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 37 кръг | Г | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | -:- |
2024-06-08 18:00 | 38 кръг | Д | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | -:- |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
Област Благоевград, Втори кръг |
2023-09-27 16:00 | 1-ви мач | Г | Вихрен (Сандански) | 1:3 |
Приятелски срещи: Лято-есен |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2023-07-12 18:30 | - | Д | Миньор (Перник) | 0:1 |
2023-07-15 18:00 | - | Д | Стяуа (Букурещ, Рум, 2) | 0:3 |
2023-07-19 18:30 | - | Д | Вихрен (Сандански) | 1:1 |
2023-07-20 18:00 | - | Д | Беса 1976 (Добри дол, Мак, 2) | 0:3 |
2023-07-26 18:00 | - | Д | Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 2:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет |
Дата | Фаза | Противник | Рез. |
2024-01-17 13:00 | - | Г | Миньор (Перник) | 0:4 |
2024-01-27 14:00 | - | Г | Вихрен (Сандански) | 1:3 |
2024-01-31 13:30 | - | Г | Пирин 1941 (Разлог) | 2:1 |
2024-02-03 13:30 | - | Г | Пирин 1912 (Гоце Делчев) | 2:1 |
2024-02-11 14:00 | - | Г | Пирин /юн.ст./ (Благоевград) | 3:0 |