Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Любимец (Любимец) 4:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
12.10.2016 16:00 4 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
09.09.2016 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:4
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Елхово (Елхово) 4:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 6:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:0
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Арда (Кърджали) 5:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Елхово (Елхово) 4:0*
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
24.08.2016 18:00 1-ви мач Д Загорец (Нова Загора) 1:1
(4:3)
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
31.08.2016 18:00 1-ви мач Г Кошарица (Кошарица) 2:2
(7:6)
Югоизточна България / Финал
14.09.2016 17:00 1-ви мач Г Гигант (Съединение) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 1-ви мач Г Верея II (Стара Загора) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 18:00 - Г Поморие (Поморие) 2:4
23.07.2016 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 5:1
27.07.2016 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:0
30.07.2016 19:15 - Г Созопол (Созопол) 1:5