Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Марица (Пловдив) 0:1
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:0
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Арда (Кърджали) 1:0
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Елхово (Елхово) 2:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Миньор (Раднево) 4:0
12.11.2016 14:30 15 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Любимец (Любимец) 2:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:0
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Арда (Кърджали) 3:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
05.05.2017 18:00 30 кръг Д Елхово (Елхово) 3:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Ураган (Бояджик) 5:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Любимец (Любимец) 7:0
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
24.08.2016 18:00 1-ви мач Г Розова долина (Казанлък) 1:1
(3:4)
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
19.04.2017 17:30 1-ви мач Д Черноморец (Балчик) 2:2
(12:13)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2016 18:00 - Г Поморие (Поморие) 1:3