Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
07.09.2016 17:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:4
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
28.10.2016 16:00 13 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Чепинец (Велинград) 5:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
29.03.2017 15:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:7
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:2
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
21.09.2016 17:00 1-ви мач Д Кюстендил (Кюстендил) 4:0
Област Кюстендил / Финал
28.09.2016 17:00 1-ви мач Д Германея (Сапарева баня) 2:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
12.11.2016 11:00 1-ви мач Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
19.02.2017 14:00 1-ви мач Д Беласица (Петрич) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2016 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0