Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Верея II (Стара Загора) 2:3
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.09.2016 17:00 4 кръг Д Арда (Кърджали) 7:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Елхово (Елхово) 7:0
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 6:0
21.10.2016 16:00 12 кръг Д Ураган (Бояджик) 4:0
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Любимец (Любимец) 4:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:0
12.11.2016 14:30 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Верея II (Стара Загора) 8:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
11.03.2017 16:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Арда (Кърджали) 3:2
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Елхово (Елхово) 4:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Ураган (Бояджик) 2:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Любимец (Любимец) 2:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:4
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
(5:4)
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 1-ви мач Г Дълго поле (Дълго поле) 3:0
Област Пловдив / Трети кръг
- 1-ви мач
почива
Област Пловдив / Финал
26.10.2016 16:00 1-ви мач Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
01.11.2016 14:00 1-ви мач Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 10:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 2:1
23.07.2016 19:00 - Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2017 14:30 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4