Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 19:00 1 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:5
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Любимец (Любимец) 6:1
21.09.2016 17:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:3
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
14.10.2016 16:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 2:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:3
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Елхово (Елхово) 2:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Любимец (Любимец) 4:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:6
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:6
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 1-ви мач Г Раковски (Раковски) 9:2
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 1-ви мач Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
(4:2)
Област Пловдив / Финал
31.08.2016 18:00 1-ви мач Г Сокол (Марково) 0:0
(4:3)
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2016 16:00 1-ви мач Г Палас (Рудозем) 2:1
Югоизточна България / Финал
14.09.2016 17:00 1-ви мач Д Розова долина (Казанлък) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2016 09:45 - Г Евроколеж (Пловдив) 0:0
30.07.2016 11:45 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0