Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Чепинец (Велинград) 11:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:2
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
23.11.2016 14:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 0:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:3
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:3
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
21.09.2016 17:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
Област Кюстендил / Финал
28.09.2016 17:00 1-ви мач Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2016 18:00 - Д Футбико (Мексико, х) 3:2
15.07.2016 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3