Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
07.09.2016 17:00 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:5
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:1
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:1
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:2
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 2:3
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
20.11.2016 17:00 16 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:4
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 4:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Миньор (Перник) 1:5
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Септември (Симитли) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област София / Финал
24.08.2016 17:00 1-ви мач Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
(4:5)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 1-ви мач Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
(5:6)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 1:4
23.07.2016 18:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:1