Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
12.10.2016 16:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:3
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
30.09.2016 16:00 9 кръг Г Елхово (Елхово) 1:2
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
15.10.2016 15:00 11 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:4
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Любимец (Любимец) 4:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Марица (Пловдив) 0:2
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Арда (Кърджали) 4:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:6
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Елхово (Елхово) 3:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Миньор (Раднево) 1:4
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Любимец (Любимец) 1:3
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Марица (Пловдив) 4:2
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:1
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3*
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2016 10:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
24.06.2016 18:00 - Д Ботев (Пловдив) 1:4
16.07.2016 18:30 - Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:1
20.07.2016 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
23.07.2016 10:30 - Д Раковски 2011 (Раковски) 4:2
27.07.2016 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
30.07.2016 09:45 - Д Гигант (Съединение) 0:0
30.07.2016 10:45 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0
03.08.2016 18:30 - Д Левски (Карлово) 3:2
23.08.2016 18:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3