Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Елхово (Елхово) 2:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Ураган (Бояджик) 0:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Любимец (Любимец) 6:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:4
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:3
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
20.09.2016 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:5
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Арда (Кърджали) 1:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:4
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Елхово (Елхово) 3:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Миньор (Раднево) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Любимец (Любимец) 4:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 3:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Марица (Пловдив) 1:3
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) 2:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:3
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Арда (Кърджали) 4:1
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 1-ви мач Г Сокол (Марково) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Г Садово (Садово) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 1-ви мач Д Раковски 2011 (Раковски) 5:5
(5:4)
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 1-ви мач Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2016 18:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
16.07.2016 10:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:3