Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:4
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:3
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
09.09.2016 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 5:1
20.09.2016 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:0
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Елхово (Елхово) 1:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:2
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Любимец (Любимец) 2:0
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:2
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
05.03.2017 15:00 19 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Арда (Кърджали) 5:0
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3
22.04.2017 16:00 27 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Елхово (Елхово) 6:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
05.05.2017 18:00 30 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Любимец (Любимец) 0:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:5
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 1-ви мач Г Вихър (Белозем) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Д Гигант (Съединение) 3:2
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 1-ви мач Г Вихър (Строево) 2:1
Област Пловдив / Трети кръг
19.10.2016 16:00 1-ви мач Д Атлетик (Куклен) 2:1
Област Пловдив / Финал
26.10.2016 16:00 1-ви мач Д Марица (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 19:00 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 2:0
13.07.2016 18:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:3
16.07.2016 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 3:2
20.07.2016 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:5
27.07.2016 18:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:5
30.07.2016 18:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:1