"А" ОГ Враца | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-11-04 14:30 | 1 кръг | Д | Монолит (Бяла Слатина) | 4:0* |
2023-09-17 17:00 | 2 кръг | Г | Радецки (Козлодуй) | 3:3 |
2023-09-24 14:00 | 3 кръг | Д | Ботев (Рогозен) | 5:1 |
2023-10-01 16:00 | 4 кръг | Г | Бутан (Бутан) | 5:0 |
2023-10-08 16:00 | 5 кръг | Д | Искър 1923 (Роман) | 5:1 |
2024-03-10 15:30 | 6 кръг | Г | Огоста (Хайредин) | 1:0 |
2023-10-22 16:00 | 7 кръг | Д | Скала 2015 (Оселна) | 4:1 |
2023-11-11 14:30 | 8 кръг | Г | Дунав 2016 (Селановци) | 2:0 |
2023-11-19 14:30 | 9 кръг | Д | Миньор 2017 (Згориград) | 6:0 |
2024-03-03 15:30 | 10 кръг | Г | Ботев III (Враца) | 3:1 |
- | 11 кръг | |||
2024-03-17 15:30 | 12 кръг | Г | Монолит (Бяла Слатина) | 2:0 |
2024-03-23 15:30 | 13 кръг | Д | Радецки (Козлодуй) | 5:0 |
2024-03-30 15:30 | 14 кръг | Г | Ботев (Рогозен) | -:- |
2024-04-06 17:00 | 15 кръг | Д | Бутан (Бутан) | -:- |
2024-04-13 17:00 | 16 кръг | Г | Искър 1923 (Роман) | -:- |
2024-04-20 17:00 | 17 кръг | Д | Огоста (Хайредин) | -:- |
2024-04-28 17:00 | 18 кръг | Г | Скала 2015 (Оселна) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 19 кръг | Д | Дунав 2016 (Селановци) | -:- |
2024-05-19 18:00 | 20 кръг | Г | Миньор 2017 (Згориград) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 21 кръг | Д | Ботев III (Враца) | -:- |
- | 22 кръг | |||
Купа на България | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Предварителен кръг | ||||
2023-09-09 16:15 | 1-ви мач | Д | Спартак (Плевен) | 0:3 |
Купа на България (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Враца, Финал | ||||
2023-08-23 18:00 | 1-ви мач | Д | ОФК Локомотив (Мездра) | 2:1 |
Северозападна България, Финали | ||||
2023-08-30 18:00 | 1-ви мач | Г | Вихър 23 (Николово) | 4:3 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Враца, 1/2 финали | ||||
2023-10-18 16:00 | 1-ви мач | Д | Радецки (Козлодуй) | 4:1 |
Област Враца, Финал | ||||
2023-10-24 16:00 | 1-ви мач | Д | ОФК Локомотив (Мездра) | 0:0 (5:4) |
Северозападна България, Първи кръг | ||||
2024-03-06 14:30 | 1-ви мач | Д | Партизан (Червен бряг) | 3:1 |
Северозападна България, Втори кръг | ||||
2024-03-20 15:00 | 1-ви мач | Д | Дреновец (Дреновец) | 0:1 |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-15 10:30 | - | Г | ОФК Локомотив (Мездра) | 1:4 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-02-11 15:00 | - | Г | Ботев II (Враца) | 0:4 |